Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

środa, 02 sierpień 2017 15:42

Agnieszka Sikorska gościem II Forum Promocji Turystycznej

Napisane przez AG
Agnieszka Sikorska Agnieszka Sikorska AG

O tym, jak promować tregion, by nadążać za wymogami czasu, jaka jest przyszłość prpmocji oraz jak nowoczesnie zarządzać szlakiem kultury, opowie podczas II Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl, Agnieszka Sikorska, dyrektor Biura Śląskiej Organizacji Turystycznej.

Ponad 5,3 mln turystów odwiedziło w ubiegłym roku województwo śląskie. Ponad 69 proc. z nich czerpie wiedzę o regionie z internetu. Błyskawicznie rośnie rola i znaczenie urządzeń mobilnych. W ciągu trzech lat liczba użytkowników mobilnych portalu slaskie.travel wzrosła o 334 proc. O tym, jak dostosować promocję regionu i produktów turystycznych do wymogów czasu oraz o tym, jak zarządzać szlakiem kulturowym opowie podczas II Forum Promocji Turystycznej w Warszawie, Agnieszka Sikorska - Dyrektor Biura Śląskiej Organizacji Turystycznej.

Agnieszka Sikorska ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim. Z turystyką związana zawodowo od 2000r, kiedy to rozpoczęła zawodową działalność w branży hotelarskiej. Współpracowała także z AWF Katowice jako wykładowca hotelarstwa. Od 2005r. kieruje pracami biura Śląskiej Organizacji Turystycznej. Inicjatorka i pomysłodawczyni Regionalnego Systemu Informacji Turystycznej w województwie śląskim. We współpracy z Urzędem Marszałkowskim Woj. Śląskiego współtworzy, rozwija i promuje markowy produkt Szlak Zabytków Techniki. Pomysłodawczyni produktu turystycznego Szlak Kulinarny "Śląskie Smaki". II Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 9 listopada w hotelu Polonia w Warszawie. Zapisy: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/