Reklama

Reklama

Reklama

środa, 02 sierpień 2017 15:42

Agnieszka Sikorska gościem II Forum Promocji Turystycznej

Napisane przez AG
Agnieszka Sikorska Agnieszka Sikorska AG

O tym, jak promować tregion, by nadążać za wymogami czasu, jaka jest przyszłość prpmocji oraz jak nowoczesnie zarządzać szlakiem kultury, opowie podczas II Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl, Agnieszka Sikorska, dyrektor Biura Śląskiej Organizacji Turystycznej.

Ponad 5,3 mln turystów odwiedziło w ubiegłym roku województwo śląskie. Ponad 69 proc. z nich czerpie wiedzę o regionie z internetu. Błyskawicznie rośnie rola i znaczenie urządzeń mobilnych. W ciągu trzech lat liczba użytkowników mobilnych portalu slaskie.travel wzrosła o 334 proc. O tym, jak dostosować promocję regionu i produktów turystycznych do wymogów czasu oraz o tym, jak zarządzać szlakiem kulturowym opowie podczas II Forum Promocji Turystycznej w Warszawie, Agnieszka Sikorska - Dyrektor Biura Śląskiej Organizacji Turystycznej.

Agnieszka Sikorska ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim. Z turystyką związana zawodowo od 2000r, kiedy to rozpoczęła zawodową działalność w branży hotelarskiej. Współpracowała także z AWF Katowice jako wykładowca hotelarstwa. Od 2005r. kieruje pracami biura Śląskiej Organizacji Turystycznej. Inicjatorka i pomysłodawczyni Regionalnego Systemu Informacji Turystycznej w województwie śląskim. We współpracy z Urzędem Marszałkowskim Woj. Śląskiego współtworzy, rozwija i promuje markowy produkt Szlak Zabytków Techniki. Pomysłodawczyni produktu turystycznego Szlak Kulinarny "Śląskie Smaki". II Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 9 listopada w hotelu Polonia w Warszawie. Zapisy: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.