Bez smartfona nie ma podróży
Turyści są coraz bardziej uzależnieni od urządzeń mobilnych i oczekują, że usługodawcy będą komunikowali się z nimi tym kanałem – wynika z badań firmy Travelport.
Czytaj więcej...
Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Bez smartfona nie ma podróży
  • Nie piszmy ustawy o POT?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Co ma piernik do turystyki?

Reklama

Reklama

piątek, 30 czerwiec 2017 01:08

Lubelska Karta Turysty warta uwagi

Napisane przez MG

Lubelska Karta Turysty to atrakcyjny pakiet pełen zniżek i bezpłatnych wstępów do muzeów, obiektów kultury i rozrywki a także restauracji i hoteli oraz bezpłatnej komunikacji miejskiej.

Aby ułatwić wybór i dostosować go do indywidualnych potrzeb każdego turysty, Lubelska Karta Turysty dostępna jest w kilku opcjach: 24 i 72 godzinna w opcji normalnej i ulgowej, z komunikacją lub bez.

Co się zyskuje kupując Lubelską Kartę Turysty?

Zniżki – turysta zaoszczędzi pieniądze idąc do muzeum, restauracji, na basen czy kupując pamiątki. Przy wyborze pakietu z komunikacją, można do woli jeździć pojazdami komunikacji miejskiej, w tym słynnymi lubelskimi trolejbusami (w Lublinie mówi się trajtkami). Dzięki Karcie turysta zapłaci ponad 50 proc. mniej, niż za te wszystkie atrakcje osobno!

Komfort zwiedzania - w Lublinie jest naprawdę dużo miejsc do zobaczenia ale najpierw trzeba do nich trafić a następnie za nie zapłacić. Kupując Lubelską Kartą Turysty wstęp do większości muzeów Lublina jest bezpłatny. Ponadto turysta nie straci czasu i nerwów stojąc w kolejkach do kasy. Dzięki Karcie Turysty można trafić też do miejsc, które często są niezauważane przez turystów, a które są naprawdę warte uwagi. Przy zakupie Lubelskiej Karty Turysty turysta otrzyma książeczkę z opisem miejsc, do których będzie miał zniżkę a także darmowy plan centrum Lublina. Dostanierównież dedykowaną Karcie, pasjonującą grę miejską.

Pamiątkę z Lublina - można sprawić niebanalny prezent i podarować Kartę Turysty bliskiej osobie, która planuje właśnie wyjazd do Lublina. Lubelska Karta Turysty to również naprawdę ładny, solidnie wykonany gadżet. Jeżeli ktoś zbierapamiątki z podróży, Kartę Turysty, po wykorzystaniu, można zawiesić na lodówkę przy pomocy specjalnego magnesu, który otrzymuje się przy zakupie.

Więcej o karcie czytaj TUTAJ.