Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Best Reisen: tania ezgotyka
Best Reisen Group udowadnia, że dzięki nowej strategii produktowej wyjazdy do dalekich krajów nie muszą być drogie.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
Islandia zaprasza na warsztaty
Promote Iceland, oficjalna agencja promocji Islandii, zaprasza przedstawicieli polskich biur podróży na warsztaty turystyczne w trzech miastach: Gdańsku, Krakowie i Warszawie.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Best Reisen: tania ezgotyka
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki
  • Islandia zaprasza na warsztaty

Reklama

Reklama

poniedziałek, 19 czerwiec 2017 21:41

Tour Salon bez Anny Myślak

Napisane przez AG
Anna Myślak Anna Myślak archiwum Tour Salon

Po wielu latach pracy przy targach turystycznych Tour Salon odeszła dyrektor Anna Myślak. Komunikat Tour Salonu głosi, że zdecydowała się na zmianę i mimo ogromnej znajomości branży turystycznej, obrała inną ścieżkę kariery zawodowej. Koordynacja prac zespołu targowego jest pod opieką Filipa Bittnera, dyrektora grupy produktów, który zna specyfikę branży turystycznej.

Ma on prawdopodobnie ręce pełne roboty, bo trwają przygotowania do kolejnej, 29. edycji targów, która odbędzie się w dniach 9-10 lutego 2018 roku.

I ty razem, według organizatorów, Tour Salon będzie areną spotkań z podróżnikami, osobami które zwiedziły prawie każdy zakątek świata i opowiedzą barwne historie ze swoich wypraw. Na razie szczegóły są objęte tajemnicą, ale jak zapewnia organizator, należy się spodziewać tzw. efektu „wow” (cokolwiek to znaczy). Uczestnicy Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń będą oglądać konkursowe wystąpienia blogerów-podróżników.

Filip Bittner, dyrektor grupy produktów, powiedział: “Damy szasnę zwiedzającym, że poczują się na TOUR SALONIE jako zwycięzcy, bo znajdą u nas wycieczkę lub wyjazd w okazyjnej cenie.”

Po raz kolejny uruchomiony zostanie Biznes Planner Tour Salonu 2018. Ten sposób aranżacji kontaktów podczas wydarzenia będzie konsekwentnie promowany. Strefa Biznesu będzie dostępna dla profesjonalistów w piątek i sobotę. Tour Salon jako pierwsze targi w Polsce rozpoczął współpracę z blogerami organizując TOUR SALON Blog Meeting. W tym spotkaniu blogerzy opowiadać będą co prawda o swoich podróżach, ale bardziej po to, aby zaprezentować możliwości promocji miejsc, czy usług turystycznych przyszłym partnerom biznesowym.