Bez smartfona nie ma podróży
Turyści są coraz bardziej uzależnieni od urządzeń mobilnych i oczekują, że usługodawcy będą komunikowali się z nimi tym kanałem – wynika z badań firmy Travelport.
Czytaj więcej...
Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Bez smartfona nie ma podróży
 • Nie piszmy ustawy o POT?
 • Promocja turystyki - co poszło źle
 • Warszawa czarterem z Radomia
 • Co ma piernik do turystyki?

Reklama

Reklama

poniedziałek, 05 czerwiec 2017 11:33

Zlot mercedesów G w Piwnicznej

Napisane przez MG
Zlot mercedesów G w Piwnicznej materiały prasowe

Jeździł nim Jan Paweł II i Brad Pitt. Wykorzystuje je Wojsko Polskie i BOR. Choć jest produkowany od prawie 40 lat to na całym świecie wciąż ma rzesze wielbicieli. 9 czerwca w Piwnicznej Zdroju spotkają się miłośnicy prawdziwej legendy motoryzacji: Mercedesa-Benz klasy G.

Każdego roku sprzedaż w Polsce mercedesa klasy G wzrasta i to właśnie nasz rynek jest jednym z liderów jeśli chodzi o sprzedaż gelendy na całym świecie. Chociaż nie kosztuje mało, cena nie odstrasza pasjonatów samochodów terenowych. Jego wygląd prawie się nie zmienił od zejścia z linii montażowej pierwszego modelu. Mimo to polscy kierowcy pokochali to auto. Jak twierdzą niektórzy posiadacze gelendy to właśnie jego tradycyjny wygląd przywiązuje ich do tego samochodu.

Przemysław Oleś, właściciel seledynowego mercedesa klasy G, organizator zlotu miłośników tego modelu, powiedział: “Nikogo nie trzeba przekonywać do możliwości jakie oferuje klasa G. Wystarczy powiedzieć, że to mercedes. Istnieje masa filmów porównujących samochody terenowe, gdzie gelenda nie ma sobie równych. Ten model jednak ma w sobie coś, co trudno wytłumaczyć jest słowami. To coś, co przyciąga jak wyjątkowa kobieta i z całą pewnością wygląd ma tu duże znaczenie. Zapraszamy wszystkich miłośników G klasy. Bez względu na posiadany model, stan wyposażenia czy rocznik. To będzie naprawdę wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń związanych z legendą."

Miłośnicy mercedesa spotkają się w hotelu Piwniczna SPA & Conference. Miejsce zlotu jest nieprzypadkowe. Piwniczna-Zdrój to niepowtarzalne miejsce z wyjątkowym krajobrazem, gdzie na górskich drogach właściciele klasy G, będą mogli udowodnić co tak naprawdę potrafią ich maszyny. A mogą naprawdę dużo. Jak zapewniają polscy przedstawiciele Mercedesa, klasa G nie cofa się nawet przed wzniesieniami o 100-procentowym nachyleniu, jazdą z nachyleniem bocznym do 54 proc. i wodą o głębokości do 60 cm.