LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

czwartek, 01 czerwiec 2017 15:02

Lubelskie Targi Turystyczne już od jutra

Napisane przez MG

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza na VIII Lubelskie Targi Turystyczne, które odbędą się w dniach 2-4 czerwca na Placu Teatralnym w Lublinie (przy Centrum Spotkania Kultur).

Lubelskie Targi Turystyczne to jedna z największych imprez promujących turystykę na Lubelszczyźnie oraz turystykę wyjazdową krajową i zagraniczną dla mieszkańców naszego województwa. Wystawcami będą min. przedstawiciele: gmin, biur podróży, obiektów noclegowych, lokalnych organizacji turystycznych, grup działania, stowarzyszeń oraz przedsiębiorców.

W tym roku głównym Partnerem Lubelskich Targów Turystycznych będzie Biuro Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii, które zachęciło przedstawicieli różnych regionów Hiszpanii do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. W związku z tym do Lublina przyjadą reprezentanci: Andaluzji, Murcji, Galicii, Gran Canarii, Fuerteventury, Lanzarote, Teneryfy, Benidormu, Costa Blanci, Barcelony oraz Salou. W program Fiesta Espaniol m.in.: pokazy tańca flamenco, występy Galicyjskiej grupy harfistów, pokazy artystycznego krojenia szynki i rozlewania wina Jerez, paella show oraz pokaz przyrządzania sosów „mojo” z Fuerteventury i serów z Gran Canarii. Wszystkie pokazy kulinarne wraz z degustacją. Barwny klimat Hiszpanii odwiedzający będą mogli poczuć dzięki symulatorowi 3D z wirtualnymi podróżami. Dopełnieniem targów będą także liczne konkursy z cennymi nagrodami m.in.: • bilety lotnicze do Barcelony • voucher na pobyt w Bułgarii, obóz dla dzieci i młodzieży, spływ kajakowy, bilety autokarowe i wiele innych turystycznych upominków. Impreza będzie miała charakter plenerowy, a wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć w niej udział nieodpłatnie.

Patronem medialnym Lubelskim Targów Turystycznych jest portal WaszaTurystyka.pl