Reklama

Reklama

Reklama

środa, 08 marzec 2017 19:01

Targi TT Warsaw wracają do Pałacu Kultury i Nauki

Napisane przez AG

Jubileuszowe, 25 targi turystyczne TT Warsaw, odbędą się w tym roku - jak za swoich najlepszych lat - w Pałacu Kultury i Nauki.

Jubileusz TT Warsaw godny jest najlepszej oprawy. A taką zapewnić mogą wnętrze pałacowe. Po dziewięcioletniej przerwie impreza wraca do centrum Warszawy. I choć zarówno wystawcy, jak i goście przyzwyczaili się do hal na ulicy Marsa, to wszyscy z wielkim sentymentem wspominają imprezy w PKiN. Pałac z logistycznego punktu nie jest najlepszy - brak ramp towarowych, dwie windy, ograniczenia powierzchniowe - ale za to, znajduje się blisko większości hoteli, ma świetne połączenia komunikacyjne i ma swój urok. Jak powiedział przedstawicielowi jeden z wystawców włoskich: “Nigdzie indziej na targach nad moim stoiskiem nie wisi wielki kryształowy żyrandol.”
TT Warsaw wrócą do PKiN tylko na tę jedną, szczególną edycję. Potem - na pewno od 2019, ale może rok wcześniej - impreza odbywać się będzie w nowym centrum kongresowo-wystawienniczym przy ulicy Modlińskiej. Też prawa strona Wisły, ale dużo łatwiejszy i szybszy dojazd.
25. Targi Turystyczne TT Warsaw odbęda się w dniach 23 - 25 listopada w Warszawie. Patronem medialnym będzie portal WaszaTurystyka.pl

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.