Bez smartfona nie ma podróży
Turyści są coraz bardziej uzależnieni od urządzeń mobilnych i oczekują, że usługodawcy będą komunikowali się z nimi tym kanałem – wynika z badań firmy Travelport.
Czytaj więcej...
Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Bez smartfona nie ma podróży
  • Nie piszmy ustawy o POT?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Co ma piernik do turystyki?

Reklama

Reklama

poniedziałek, 27 luty 2017 18:06

Tomasz Rosset odpadł w finale konkursu na prezesa POT

Napisane przez AG
Tomasz Rosset Tomasz Rosset archiwum

Były sekretarz generalny Polskiejh Izby Turystyki, Tomasz Rosset, był jednym z dwóch kandydatów, których ministrowi Bańce rekomendował zespół espół ds. przeprowadzenia naboru na stanowisko prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej. Minister Witold Bańka wybrał Marka Olszewskiego.

Dzisiaj (poniedziałek) w siedzibie MSiT zespół ds. przeprowadzenia naboru na stanowisko Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej.przeprowadził półgodzinne rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami i po nich wyłonił dwóch kandydatów, których zgodnie z procedurą, przedstawił Ministrowi Sportu i Turystki - byłego sekretarza generalnego PIT, Tomasza Rosseta i działacza PIS z województwa zachodniopomorskiego, specjalistę od zarządzania uzdrowiskami, Marka Olszewskeigo Minister Witold Bańka wybrał Marka Olszewskiego i zgodnie z ustawą, wystąpił o opinię do Rady POT.

Tomasz Rosset, w rozmowie z przedstawicielem potrtalu WaszaTurystyka.pl powiedział: "Wystartowałem w konkursie bo maiłem swoją wizję działalności Polskiej Organizacji Turystycznej i posiadam odpowiednie kompetencje. Zreszta wizja i kwalifikacje były chyba odpowiednie, skoro zespół zarekomendował moja osobę ministrowi. To że zakwalifikowałem się do dwójki kandydatów zarekomendowanych ministrowi sprawia mi wielka satysfakcje. Jestem bezpartyjnym fachowcem i nie komentuję wyboru."