Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 27 luty 2017 18:06

Tomasz Rosset odpadł w finale konkursu na prezesa POT

Napisane przez AG
Tomasz Rosset Tomasz Rosset archiwum

Były sekretarz generalny Polskiejh Izby Turystyki, Tomasz Rosset, był jednym z dwóch kandydatów, których ministrowi Bańce rekomendował zespół espół ds. przeprowadzenia naboru na stanowisko prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej. Minister Witold Bańka wybrał Marka Olszewskiego.

Dzisiaj (poniedziałek) w siedzibie MSiT zespół ds. przeprowadzenia naboru na stanowisko Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej.przeprowadził półgodzinne rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami i po nich wyłonił dwóch kandydatów, których zgodnie z procedurą, przedstawił Ministrowi Sportu i Turystki - byłego sekretarza generalnego PIT, Tomasza Rosseta i działacza PIS z województwa zachodniopomorskiego, specjalistę od zarządzania uzdrowiskami, Marka Olszewskeigo Minister Witold Bańka wybrał Marka Olszewskiego i zgodnie z ustawą, wystąpił o opinię do Rady POT.

Tomasz Rosset, w rozmowie z przedstawicielem potrtalu WaszaTurystyka.pl powiedział: "Wystartowałem w konkursie bo maiłem swoją wizję działalności Polskiej Organizacji Turystycznej i posiadam odpowiednie kompetencje. Zreszta wizja i kwalifikacje były chyba odpowiednie, skoro zespół zarekomendował moja osobę ministrowi. To że zakwalifikowałem się do dwójki kandydatów zarekomendowanych ministrowi sprawia mi wielka satysfakcje. Jestem bezpartyjnym fachowcem i nie komentuję wyboru."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.