Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

poniedziałek, 20 luty 2017 10:46

Kamil Kurak dyrektorem ETI w Polsce

Napisane przez AG
Kamil Kurak na targach Tour Salon 2017 Kamil Kurak na targach Tour Salon 2017 AG

Kamil Kurak, do niedawna właściciel biura Travel Expert został w ubiegłym tygodniu dyrektorem Express Travel International (ETI), czołowego touroperatora niemieckego na rynku egipskim.

Wejście ETI na rynek zapowiadaliśmy w listopadzie 2016 roku (czytaj TUTAJ). Właścicielem biura jest Właścicielem firmy jest sieć hotelowa Red Sea Hotels, która dysponuje 22 tysiącami łóżek hotelowych. Jej dyrektor mówił w rozmowie z przedstawicielem portalu waszaTurystyka.pl, m.in.: “Kończymy formalności związane z otwarciem biura w Polsce. Będzie Szukaliśmy miejsca na biuro w kilku miastach, ale najlepsza lokalizacja jest Warszawa.”

Główna siedziba firmy w naszym kraju jest rzeczywiście w Warszawie, przy Rondzie ONZ 1.

Kamil Kurak, w rozmowie z portalem WaszaTurystyka.pl powiedział: “Trwają rozmowy z agentami, rozpoczęliśmy od największych graczy na rynku. Sądzę, że nasza oferta już niedługo znajdzie się w ofercie multiagentów (m..in. Travelplanet.pl), ale i większości agentów w Polsce. W tym roku chcemy sprzedawać tylko ofertę egipską. Egipt znowu wraca do łask polskich turystów a ETI ma własne hotele w najważniejszych kurortach nad Morzem Czerwonym, swoje statki pływające po Nilu. Produkt egipski jest od A do Z w naszych rękach i klienci z innych krajów bardzo to cenią. W Polsce chcemy przypomnieć zwłaszcza, tak modne jeszcze przed kilku laty, rejsy po Nilu. ETI posiada własne 4* i 5* statki wycieczkowe. W przyszłym sezonie rozszerzymy naszą ofertę o Hiszpanię i Grecję.
Strina internetowa z ofertą ruszy mniej więcej za miesiąc. Katalog drukowany chcemy wydać przed najbliższym sezonem zimowym. Sprzedaż tegorocznej oferty ruszy w kwietniu. Rozmawiamy z liniami lotniczymi. Naszym głównym partnerem będzie Air Cairo, ale będziemy też prawdopodobnie latać z Enter Air. Ten sezon traktujemy trochę zwiadowczo, jednak w ciągu trzech lat planuję, że znajdziemy się w pierwszej trójce touroperatorów sprzedających ofertę egipską w Polsce.”