Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 30 styczeń 2017 16:21

Rafał Gucia nie będzie nowym prezesem POT

Napisane przez AG

Rafał Gucia wyłoniony 3 stycznia przez zespół do spraw przeprowadzenia naboru na stanowisko prezesa POT zrezygnował z objęcia stanowiska.

Przypomnijmy, że Rafał Gucia miał jutro spotkać się Radą Polskiej Organizacji Turystycznej, która miała zaopiniować jego kandydaturę.

Otrzymaliśmy komunikat MSiT. Oto jego treść:

Informujemy, że z powodu nagłej, nieprzewidzianej sytuacji zdrowotnej w rodzinie, Pan Rafał Gucia zrezygnował z objęcia stanowiska prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej.

Informacje o ponownym naborze na stanowisko prezesa POT zostaną ogłoszone na stronie internetowej.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.