Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

piątek, 09 grudzień 2016 12:56

Na Jaworzynie Krynickiej zima zacznie się już w sobotę

Napisane przez AG
Szczyt Jaworzyny Krynickiej Szczyt Jaworzyny Krynickiej archiwum PKL

Już od 10 grudnia narciarze będą mogli jeździć na naśnieżonych stokach Jaworzyny Krynickiej. Na miłośników sportów zimowych czekają m.in. najdłuższa w Polsce oświetlana trasa, darmowe parkingi oraz dodatkowe atrakcje.

W ten weekend dla miłośników śnieżnych szaleństw dostępne będą trasy nr 1 i 3, o długości odpowiednio 2600 m i 750 m oraz trasa szkoleniowa Żółwik. W ramach mikołajkowej promocji dzieci do 15 r. ż. kupią skipassy w niższej cenie. Na Jaworzynie Krynickiej pojawi się również Mikołaj z workiem słodkich prezentów.
Tegoroczny start sezonu odbywa się wcześniej niż zwykle, m.in. dzięki zakupowi nowych armatek śnieżnych.

Patryk Białokozowicz, członek zarządu Polskich Kolei Linowych, powiedział: "Nowe armatki umożliwiają szybsze naśnieżanie, co sprawia, że warunki dla narciarzy na stokach są jeszcze lepsze. Obecnie pokrywa śniegu wynosi od 40 do 90 cm. Inwestycja może pozwolić także na wydłużenie sezonu narciarskiego, oczywiście jeśli utrzyma się minusowa temperatura."

Już wkrótce na Jaworzynie Krynickiej rozpocznie się naśnieżanie pozostałych tras narciarskich – o łącznej długości sięgającej 10 km, a także największego w Polsce snowparku – Krynistlera.

W sezonie na narciarzy i snowboardzistów na Jaworzynie Krynickiej czekają: najdłuższa w kraju sześcioosobowa kolej gondolowa, dwie koleje krzesełkowe i siedem wyciągów orczykowych, a także bezpłatne parkingi przy dolnej stacji kolei gondolowej, które pomieszczą nawet 800 samochodów oraz szkółki, przedszkola narciarskie, wypożyczalnie, sklepy sportowe i hotel na stoku. W ośrodku przez znaczącą część roku odbywają się różne imprezy, pełne dodatkowych atrakcji dla osób w różnym wieku, np. otwarte amatorskie zawody w slalomie, testowanie profesjonalnego sprzętu narciarskiego.

Patryk Białokozowicz dodał: "Dla zarejestrowanych użytkowników naszego programu PKLpass w tym sezonie przygotowaliśmy dodatkowo 10 proc. zniżki na zakup wybranego skipassa, np. na Jaworzynę Krynicką, ale również na pozostałe stacje Grupy PKL."

PKL uruchomiły także aplikację mobilną, dzięki której można sprawdzać ceny i promocje w ośrodkach, doładować PKLpass, obserwować warunki narciarskie i pogodowe oraz podglądać kamery na żywo. Wszystko przez smarfona. PKLpass (karta, przeznaczona do zakupów skipassów online i w kasach) obowiązuje w ośrodkach Kasprowy Wierch, Gubałówka, Jaworzyna Krynicka, Góra Parkowa, Palenica i Góra Żar.

Polityka prywatności

W celu realizacji obowiązku informacyjnego, zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. poniżej przekazujemy „klauzulę informacyjną” z prośbą o zapoznanie się.

Polityka prywatności i przetwarzania danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Wydawnictwo „Wasze Podróże” z siedzibą w Warszawie 00-204 przy ul. Słonimskiego 1 lok. 33. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z realizacją usługi informacyjnej.

2. Przedstawicielem Administratora jest Adam Gąsior: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Dane osobowe przetwarzane są w celu w celu świadczenia usług informacyjnych przez Wydawnictwo Wasze Podróże oraz w celach marketingowych. Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - „RODO”).

4. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Ciebie zgody na takie przetwarzanie.

W zakresie usług Wydawnictwa Wasze Podróże Twoje dane będą przetwarzane przez okres, w którym usługi te będą świadczone oraz, w uzasadnionych wypadkach, po zakończeniu ich świadczenia, jednak wyłącznie jeżeli jest dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji odpowiednich celów.

5. Po zakończeniu przetwarzania danych osobowych w pierwotnym celu, dane będą, w uzasadnionych wypadkach, przetwarzane po zakończeniu ich świadczenia, jednak wyłącznie jeżeli jest dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji odpowiednich celów.

6. Podanie danych jest dobrowolne

7. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane.

8. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

9. Na niniejszej witrynie znajdują się wtyczki społecznościowe serwisu Facebook: „Lubię to”, które są powiązane z serwisem Facebook. Pod naszym artykułami umieszczany jest kod odwołujący się do serwisu Facebook. Używając przycisku „Lubię to”, użytkownik loguje się do serwisu Facebook, w którym obowiązują zasady ochrony prywatności określone przez serwis Facebook.