Bez smartfona nie ma podróży
Turyści są coraz bardziej uzależnieni od urządzeń mobilnych i oczekują, że usługodawcy będą komunikowali się z nimi tym kanałem – wynika z badań firmy Travelport.
Czytaj więcej...
Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Bez smartfona nie ma podróży
  • Nie piszmy ustawy o POT?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Co ma piernik do turystyki?

Reklama

Reklama

poniedziałek, 14 listopad 2016 14:23

Ubezpieczenia podróżne przez telefon

Napisane przez MG
Ubezpieczenia podróżne przez telefon archiwum e-bay.com

Aplikacja mobilna BeforeYouGo pozwala zawierać polisy w szybki i łatwy sposób, a to wszystko z poziomu telefonu komórkowego. Ubezpieczenie turystyczne dostępne jest w trzech wariantach i zapewnia natychmiastową pomoc w nagłych wypadkach podczas podróży.

Aplikacja została stworzona przez firmę BeforeYouGo Sp. z o.o., a za realizację świadczeń ubezpieczeniowych odpowiada firma Europ Assistance Polska. Aplikacja została przygotowana specjalnie z myślą o osobach, które chciałyby w prosty sposób, bez konieczności wypełniania pliku dokumentów, zakupić ubezpieczenie turystyczne. Dzięki BeforeYouGo można w każdej chwili kupić polisę za pomocą urządzenia mobilnego.

Krzysztof Michałek z BeforeYouGo Sp. z o.o., powiedział: “Aplikacja BeforeYouGo to najszybszy i najprostszy sposób, aby ubezpieczyć się na czas podróży zagranicznej. Przygotowując ten projekt, wykorzystaliśmy wszystkie najnowsze rozwiązania techniczne dostępne przy budowie aplikacji mobilnych. Naszym założeniem było, aby aplikacja była prosta, intuicyjna i przejrzysta dla każdego użytkowania nawet takiego, który po raz pierwszy ma do czynienia z ubezpieczeniami podróżnymi. Ponadto chcieliśmy dostarczyć klientowi najlepszy produkt, w najlepszej cenie.”

Aplikacja jest najbardziej kompleksowym rozwiązaniem tego typu istniejącym na rynku. Wyróżnia ją szybka ścieżka zakupu polisy – klient musi odpowiedzieć jedynie na 4 pytania (ilość osób ubezpieczonych, aktualne miejsce pobytu osób ubezpieczonych, data wyjazdu i zakres terytorialny ochrony ubezpieczeniowej), które zbadają jego potrzeby i zaproponują adekwatną ofertę ubezpieczeniową w postaci trzech wariantów. Oprócz standardowej ochrony klient może również ubezpieczyć uprawianie sportów amatorskich, sporty wysokiego ryzyka, ubezpieczyć sprzęt sportowy ale również odwołanie imprezy i sprzęt sportowy. To wszystko w tak małej aplikacji. Kupując ubezpieczenie klient, nie musi pamiętać numerów Pesel, adresów zamieszkania, czy adresów korespondencyjnych. Wystarczy tylko imię i nazwisko oraz data urodzenia, aby w szybki i prosty sposób nabyć polisę podróżną. W celu opłacenia składki ubezpieczeniowej wystarczy zeskanować kartę kredytową, lub zapłać przelewem bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Mocną stroną aplikacji jest zapamiętywanie danych osób ubezpieczonych, informacje raz wprowadzone do systemu są zapisywane i dostępne na specjalnej liście „Moje osoby”. Klienci oprócz siebie, mogą dodatkowo ubezpieczać osoby towarzyszące a listę osób, z którymi będą podróżowali mogą w łatwy sposób wybrać z książki adresowej. Ponadto, w przypadku zmiany telefonu komórkowego, aplikacja nadal będzie „pamiętała” wszystkie wprowadzone dane. Polisa jest przetrzymywana w aplikacji dzięki czemu klient zawsze ma ją pod ręką.
Dużą zaletą BeforeYouGo jest możliwość wezwania pomocy z poziomu aplikacji. Jeżeli klient będzie miał kłopoty za granicą może skontaktować się z Centrum Pomocy Europ Assistance bezpośrednio, wysyłając SMS, e-mail lub dzwoniąc przez Skypa. Aplikacja automatycznie wysyła współrzędne położenia, dzięki czemu kontaktując się z infolinią, klient nie musi podawać miejsca pobytu.
Aplikacja BeforeYouGo jest bezpłatna i można ją pobrać na urządzenia z systemem iOS, czyli iPhone i iPad. Niebawem aplikacja będzie dostępna także na systemy Android. Ubezpieczenie można zawierać również na stronie internetowej www.beforeyougo.pl