LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

niedziela, 30 październik 2016 18:58

POT podsumowuje pierwsze trzy kwartały 2016 roku

Napisane przez AG

Warsztaty dla samorządowców, podróże studyjne promocja podczas EURO 2016 i Światowych Dni Młodzieży - Polska Organizacja Turystyczna podsumowała najważniejsze działania w pierwszych trzech kwartałach tego roku.

Na zaproszenie POT przez pierwsze dziewięć miesięcy 2016 roku Polskę odwiedziło 364 przedstawicieli branży turystycznej z 19 krajów oraz 241 dziennikarzy również z 19 krajów. POT zorganizował różnego rodzaju warsztaty i szkolenia dla reprezentantów z JST, ROT-ów i LOTów, w których wzięło udział 1320 osób.
Podczas tegorocznych mistrzostw Europy w piłce nożnej EURO 2016, polską wioskę w Paryżu odwiedziło 170 tys. Gości, a 1 498 000 słuchaczy miało okazję wysłuchać spotów reklamowych nadawanych w rozgłośni France Bleu, która była oficjalnym partnerem EURO 2016. Po Paryżu jeździły rowery z reklamą Polski, rozdano 15 tys. kartek konkursowych
Z kolei akcja promocyjna w mediach podczas Światowych Dni Młodzieży objęła swoim zasięgiem 17 582 000 osób a kampania #share Poland - 1 886 927 osób. Podczas ŚDM rozdano 42 400 egzemplarzy promocyjnych. W pawilonie Polski w Krakowie goście zrobili 8 202 zdjęcia a na facebooku 4 496 fotografii.