Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Best Reisen: tania ezgotyka
Best Reisen Group udowadnia, że dzięki nowej strategii produktowej wyjazdy do dalekich krajów nie muszą być drogie.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
Islandia zaprasza na warsztaty
Promote Iceland, oficjalna agencja promocji Islandii, zaprasza przedstawicieli polskich biur podróży na warsztaty turystyczne w trzech miastach: Gdańsku, Krakowie i Warszawie.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Best Reisen: tania ezgotyka
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki
  • Islandia zaprasza na warsztaty

Reklama

Reklama

sobota, 29 październik 2016 16:03

WaszaTurystyka.pl - to już trzy lata

Napisane przez AG
WaszaTurystyka.pl - to już trzy lata MM

Dzisiaj mijają trzy lata, odkąd portal o branży turystycznej i dla tej branży pojawił się na polskim rynku medialnym. Przyjaciele, Znajomi, Czytelnicy - dziękujemy Wam za lekturę, uwagi, “lajki”, udostępnienia, komentarze, pomoc…

Dziękujemy naszym autorom, współpracownikom, rozmówcom, korespondentom, informatorom. To dzięki Wam wszystkim udało nam się zająć mocną pozycję wśród mediów branżowych. Przez te trzy lata portal stał się rozpoznawalny i jest coraz chętniej czytany przez ludzi związanych z turystyką.
Codziennie przekazujemy Wam najświeższe wiadomości z życia branży w Polsce i na świecie, staramy się przekazywać porady, przedstawiamy opinie osób, które są dla całej branży ważne. Rozmawiamy ze wszystkimi o wszystkim, staramy się być jak najbliżej Was. Staramy się być wszędzie, gdzie dzieje się coś ważnego dla turystyki, ale i kreujemy ważne wydarzenia.
Po debatach z udziałem ekspertów z najwyższej półki, zorganizowaliśmy I Forum Promocji Turystycznej - imprezę, której brakowało i która - jesteśmy o tym przekonani - zagości na stałe w kalendarzu ważnych imprez branżowych.
Istniejemy dla Was - naszch Czytelników - i to Wam zawdzęczamy swoja pozycję. Jeśli popełniamy jakieś błędy - przepraszamy i obiecujemy poprawę.
Zapraszamy do zapisywania się na subskrybcję naszego codziennego newslettera i do codziennej lektury WaszejTurystyki.pl. Podaliśmy Wam już 4 500 newsów, ale dopiero zaczynamy się rozkręcać.
Dziękujemy za czytanie nas i za komentarze - w większości fachowe i celne. Życzymy wam z okazji naszej rocznicy: miłej lektury WaszejTurystyki.pl, radości i zadumy przy lekturze, pogłębiania wiedzy i oby WaszaTurystyka.pl była z Wami jak najczęściej i najdłużej... Obiecujemy być jeszcze lepsi.
Wasze zdrowie!