Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

sobota, 29 październik 2016 16:03

WaszaTurystyka.pl - to już trzy lata

Napisane przez AG
WaszaTurystyka.pl - to już trzy lata MM

Dzisiaj mijają trzy lata, odkąd portal o branży turystycznej i dla tej branży pojawił się na polskim rynku medialnym. Przyjaciele, Znajomi, Czytelnicy - dziękujemy Wam za lekturę, uwagi, “lajki”, udostępnienia, komentarze, pomoc…

Dziękujemy naszym autorom, współpracownikom, rozmówcom, korespondentom, informatorom. To dzięki Wam wszystkim udało nam się zająć mocną pozycję wśród mediów branżowych. Przez te trzy lata portal stał się rozpoznawalny i jest coraz chętniej czytany przez ludzi związanych z turystyką.
Codziennie przekazujemy Wam najświeższe wiadomości z życia branży w Polsce i na świecie, staramy się przekazywać porady, przedstawiamy opinie osób, które są dla całej branży ważne. Rozmawiamy ze wszystkimi o wszystkim, staramy się być jak najbliżej Was. Staramy się być wszędzie, gdzie dzieje się coś ważnego dla turystyki, ale i kreujemy ważne wydarzenia.
Po debatach z udziałem ekspertów z najwyższej półki, zorganizowaliśmy I Forum Promocji Turystycznej - imprezę, której brakowało i która - jesteśmy o tym przekonani - zagości na stałe w kalendarzu ważnych imprez branżowych.
Istniejemy dla Was - naszch Czytelników - i to Wam zawdzęczamy swoja pozycję. Jeśli popełniamy jakieś błędy - przepraszamy i obiecujemy poprawę.
Zapraszamy do zapisywania się na subskrybcję naszego codziennego newslettera i do codziennej lektury WaszejTurystyki.pl. Podaliśmy Wam już 4 500 newsów, ale dopiero zaczynamy się rozkręcać.
Dziękujemy za czytanie nas i za komentarze - w większości fachowe i celne. Życzymy wam z okazji naszej rocznicy: miłej lektury WaszejTurystyki.pl, radości i zadumy przy lekturze, pogłębiania wiedzy i oby WaszaTurystyka.pl była z Wami jak najczęściej i najdłużej... Obiecujemy być jeszcze lepsi.
Wasze zdrowie!