Bez smartfona nie ma podróży
Turyści są coraz bardziej uzależnieni od urządzeń mobilnych i oczekują, że usługodawcy będą komunikowali się z nimi tym kanałem – wynika z badań firmy Travelport.
Czytaj więcej...
Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Bez smartfona nie ma podróży
  • Nie piszmy ustawy o POT?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Co ma piernik do turystyki?

Reklama

Reklama

piątek, 28 październik 2016 19:18

Portugalskie workshopy w Warszawie i Poznaniu

Napisane przez AG

Polsko Portugalska Izba Przemyslowa, Turismo de Portugal oraz firmy portugalskie zapraszają Polskie biura podróży na lusofonskie workshopy turystyczne, które odbedą się w listopadzie w Warszawie i Poznaniu.

Spotkanie w stolicy odbędzie się w Hotelu InterContinental 24 listopada od godz 15.30, zaś spotkanie w Poznaniu - 25 listopada w hotelu Andersia poczatek od godz 13.00.
Polska jest wyjątkowo interesujacym dla portugalskich dostawcow uslug turystycznych rynkiem o czym świadczy rekordowe w tym roku zainteresowanie wystawców portugalskich W wodkshopach bedzie uczestniczylo 27 firm portugalskich i lusofonskich : regionow Portugalii, sieci hotelowych, DMCs, oraz dostawcow innych uslug turystycznych, Po raz pierwszy w tego rodzaju imprezie wezmą udział przedstawiciele Angoli i Brazylii .
Dzięki bezpośrednim połączeniom lotniczym uruchamianym z Polski do Portugalii/ nie tylko z Warszawy , ale i z portow regionalnych/, walorom turystycznym , wysokiej jakosci uslug a takze stabilnosci politycznej regionu, Portugalia staje sie jednym z bardziej popularnych kierunkow wyjazdow nie tylko wakacyjnych. Udział w lusofonskich workshopach i bezposrednie spotkanie z dostawcami pozwoli biurom na przygotowanie nowych, interesujących ofert turystycznych na 2017 rok.

Workshop tradycyjne zakończy losowanie bardzo cennych nagród przygotowanych przez portugalskie firmy / pobyty, wycieczki,przeloty/ oraz znakomita kolacja.

Zgłoszenia: [email protected].pl lub telefony 48 515 079 854 ; 22 322 7667. Osoba koordynujaca spotkania -Barbara Klary .

Dlaczego lusofonskie ?Kraj lusofonski to kraj w ktory jezykiem urzedowym jest portugalski . To 10 panstw na calym swiecie / np Brazylia, Angola Mozambik..Portugalia..../, i ponad 223 mln ludzi..sic. Lusofonski pochodzi od lacinskiego okreslenia Portugalii - po łacinie - Lusitania