Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

piątek, 28 październik 2016 19:18

Portugalskie workshopy w Warszawie i Poznaniu

Napisane przez AG

Polsko Portugalska Izba Przemyslowa, Turismo de Portugal oraz firmy portugalskie zapraszają Polskie biura podróży na lusofonskie workshopy turystyczne, które odbedą się w listopadzie w Warszawie i Poznaniu.

Spotkanie w stolicy odbędzie się w Hotelu InterContinental 24 listopada od godz 15.30, zaś spotkanie w Poznaniu - 25 listopada w hotelu Andersia poczatek od godz 13.00.
Polska jest wyjątkowo interesujacym dla portugalskich dostawcow uslug turystycznych rynkiem o czym świadczy rekordowe w tym roku zainteresowanie wystawców portugalskich W wodkshopach bedzie uczestniczylo 27 firm portugalskich i lusofonskich : regionow Portugalii, sieci hotelowych, DMCs, oraz dostawcow innych uslug turystycznych, Po raz pierwszy w tego rodzaju imprezie wezmą udział przedstawiciele Angoli i Brazylii .
Dzięki bezpośrednim połączeniom lotniczym uruchamianym z Polski do Portugalii/ nie tylko z Warszawy , ale i z portow regionalnych/, walorom turystycznym , wysokiej jakosci uslug a takze stabilnosci politycznej regionu, Portugalia staje sie jednym z bardziej popularnych kierunkow wyjazdow nie tylko wakacyjnych. Udział w lusofonskich workshopach i bezposrednie spotkanie z dostawcami pozwoli biurom na przygotowanie nowych, interesujących ofert turystycznych na 2017 rok.

Workshop tradycyjne zakończy losowanie bardzo cennych nagród przygotowanych przez portugalskie firmy / pobyty, wycieczki,przeloty/ oraz znakomita kolacja.

Zgłoszenia: [email protected].pl lub telefony 48 515 079 854 ; 22 322 7667. Osoba koordynujaca spotkania -Barbara Klary .

Dlaczego lusofonskie ?Kraj lusofonski to kraj w ktory jezykiem urzedowym jest portugalski . To 10 panstw na calym swiecie / np Brazylia, Angola Mozambik..Portugalia..../, i ponad 223 mln ludzi..sic. Lusofonski pochodzi od lacinskiego okreslenia Portugalii - po łacinie - Lusitania