LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

piątek, 21 październik 2016 15:27

Nowości w mobilnych aplikacjach dla małopolskiej agroturystyki

Napisane przez MM

Projekt Sądeckiej Organizacji Turystycznej „Małopolska Wieś w Siodle” jest teraz dostępny w postaci aplikacji mobilnej.

Projekty dla małopolskiej agroturystyki to specjalność Sądeckiej Organizacji Turystycznej. Jak do tej pory stworzono kilka katalogów tematycznych ofert agroturystycznych. Gospodarstwa zakwalifikowane do wszystkich projektów zostały zweryfikowane i spełniają określone przez SOT kryteria jakości. Organizacja stawia na promocję na urządzeniach mobilnych, dla trzech projektów stworzono więc specjalne aplikacje.

Najnowszą aplikacją mobilną uruchomioną przez SOT jest „Małopolska Wieś w Siodle”. W projekcie biorą udział gospodarstwa, w których ofercie znajduje się jazda konna w terenie oraz nauka jazdy z instruktorem. „Właściciele obiektów to miłośnicy koni i przyrody, posiadający niezbędne uprawnienia oraz infrastrukturę do jazdy konnej, co gwarantuje bezpieczną jazdę na zdrowych, zadbanych koniach.” – czytamy na stronie SOT.

Użytkownicy aplikacji mobilnej, dostępnej na systemie Android (od 4.0) mogą przeglądać na swoich telefonach oferty wszystkich gospodarstw zakwalifikowanych do projektu. Znajdą też ich dokładną lokalizację, cennik, opis dostępnych usług, zdjęcia oraz dane kontaktowe. Za pomocą specjalnych oznaczeń wyszczególniono warunki pobytu, takie jak telewizory w pokojach, parking, dostęp do internetu oraz dostępność atrakcji w okolicy.

Podobne aplikacje mobilne SOT stworzył już jakiś czas temu dla projektów: „Małopolska Wieś dla Dzieci” i „Małopolska Wieś dla Seniorów”. Aplikacje te zostały również odnowione i poszerzone o dodatkowe funkcje.