Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 21 październik 2016 15:27

Nowości w mobilnych aplikacjach dla małopolskiej agroturystyki

Napisane przez MM

Projekt Sądeckiej Organizacji Turystycznej „Małopolska Wieś w Siodle” jest teraz dostępny w postaci aplikacji mobilnej.

Projekty dla małopolskiej agroturystyki to specjalność Sądeckiej Organizacji Turystycznej. Jak do tej pory stworzono kilka katalogów tematycznych ofert agroturystycznych. Gospodarstwa zakwalifikowane do wszystkich projektów zostały zweryfikowane i spełniają określone przez SOT kryteria jakości. Organizacja stawia na promocję na urządzeniach mobilnych, dla trzech projektów stworzono więc specjalne aplikacje.

Najnowszą aplikacją mobilną uruchomioną przez SOT jest „Małopolska Wieś w Siodle”. W projekcie biorą udział gospodarstwa, w których ofercie znajduje się jazda konna w terenie oraz nauka jazdy z instruktorem. „Właściciele obiektów to miłośnicy koni i przyrody, posiadający niezbędne uprawnienia oraz infrastrukturę do jazdy konnej, co gwarantuje bezpieczną jazdę na zdrowych, zadbanych koniach.” – czytamy na stronie SOT.

Użytkownicy aplikacji mobilnej, dostępnej na systemie Android (od 4.0) mogą przeglądać na swoich telefonach oferty wszystkich gospodarstw zakwalifikowanych do projektu. Znajdą też ich dokładną lokalizację, cennik, opis dostępnych usług, zdjęcia oraz dane kontaktowe. Za pomocą specjalnych oznaczeń wyszczególniono warunki pobytu, takie jak telewizory w pokojach, parking, dostęp do internetu oraz dostępność atrakcji w okolicy.

Podobne aplikacje mobilne SOT stworzył już jakiś czas temu dla projektów: „Małopolska Wieś dla Dzieci” i „Małopolska Wieś dla Seniorów”. Aplikacje te zostały również odnowione i poszerzone o dodatkowe funkcje.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.