Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

środa, 28 wrzesień 2016 09:58

Moda na Polskę wkracza do biur podróży

Napisane przez AG
Prezes Neckeramnn Podróże Krzysztof Piątek Prezes Neckeramnn Podróże Krzysztof Piątek archiwum Neckermann Podróże

O Polsce jako kierunku turystycznym w ofercie dużego organizatora turystyki opowie podczas Forum Promocji Turystycznej Krzysztof Piątek prezes Neckermanna.

W kończącym się obecnie sezonie letnim Polska biła rekordy popularności i znalazła się wśród najpopularniejszych kierunków sprzedawanych w ofercie touroperatorów. To na naszym rynku nowy trend.

Przez lata duzi touroperatorzy trzymali się z daleka od turystyki krajowej i przyjazdowej zostawiając tę niszę mniejszym, wyspecjalizowanym biurom podróży. Teraz to się zmienia. Polska jako kierunek turystyczny znalazła się niedawno w ofercie Neckermanna, Rainbow zainteresował się turystyką przyjazdową do Polski.

Czy pójdą za nimi inni? Jak największe biura konstruują, sprzedają i promują produkt „Polska”? O kulisach obecności polskiej oferty w katalogu dużego touroperatora dowiedzą się więcej uczestnicy I Forum Promocji Turystycznej. Szczegóły przybliży Krzysztof Piątek, prezes Neckermanna.

Krzysztof Piątek ukończył studia na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej. W latach 1978-1991 pełnił kierownicze funkcje w PLL LOT, był m.in. szefem przedstawicielstwa LOT-u w Wiedniu. W latach 1991-1996 był dyrektorem American Express, stworzył strukturę i jest prezesem Neckermann Polska od 1996 r. W 2011 roku założył Polski Związek Organizatorów Turystyki (PZOT), którego jest prezesem.

I Forum Promocji Turystycznej, organizowane przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl odbędzie się 27 października. Zarejestruj się już dziś: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/