Reklama

Reklama

Reklama

środa, 28 wrzesień 2016 09:58

Moda na Polskę wkracza do biur podróży

Napisane przez AG
Prezes Neckeramnn Podróże Krzysztof Piątek Prezes Neckeramnn Podróże Krzysztof Piątek archiwum Neckermann Podróże

O Polsce jako kierunku turystycznym w ofercie dużego organizatora turystyki opowie podczas Forum Promocji Turystycznej Krzysztof Piątek prezes Neckermanna.

W kończącym się obecnie sezonie letnim Polska biła rekordy popularności i znalazła się wśród najpopularniejszych kierunków sprzedawanych w ofercie touroperatorów. To na naszym rynku nowy trend.

Przez lata duzi touroperatorzy trzymali się z daleka od turystyki krajowej i przyjazdowej zostawiając tę niszę mniejszym, wyspecjalizowanym biurom podróży. Teraz to się zmienia. Polska jako kierunek turystyczny znalazła się niedawno w ofercie Neckermanna, Rainbow zainteresował się turystyką przyjazdową do Polski.

Czy pójdą za nimi inni? Jak największe biura konstruują, sprzedają i promują produkt „Polska”? O kulisach obecności polskiej oferty w katalogu dużego touroperatora dowiedzą się więcej uczestnicy I Forum Promocji Turystycznej. Szczegóły przybliży Krzysztof Piątek, prezes Neckermanna.

Krzysztof Piątek ukończył studia na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej. W latach 1978-1991 pełnił kierownicze funkcje w PLL LOT, był m.in. szefem przedstawicielstwa LOT-u w Wiedniu. W latach 1991-1996 był dyrektorem American Express, stworzył strukturę i jest prezesem Neckermann Polska od 1996 r. W 2011 roku założył Polski Związek Organizatorów Turystyki (PZOT), którego jest prezesem.

I Forum Promocji Turystycznej, organizowane przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl odbędzie się 27 października. Zarejestruj się już dziś: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.