Bez smartfona nie ma podróży
Turyści są coraz bardziej uzależnieni od urządzeń mobilnych i oczekują, że usługodawcy będą komunikowali się z nimi tym kanałem – wynika z badań firmy Travelport.
Czytaj więcej...
Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Bez smartfona nie ma podróży
  • Nie piszmy ustawy o POT?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Co ma piernik do turystyki?

Reklama

Reklama

poniedziałek, 19 wrzesień 2016 13:57

Amelia Tomasevic będzie gościem Forum Promocji Turystycznej

Napisane przez AG
Amelia Tomasevic Amelia Tomasevic materiały prasowe

Jedna z największych w Europie specjalistek ds. hotelarstwa będzie gościem I Forum Promocji Turystycznej. Dr Amelia Tomasevic opowie o tym, w jaki sposób chorwaccy przedsiębiorcy współpracują z sektorem publicznym przy promocji turystycznej.

Dobre praktyki ze świata to temat jednej z sesji wykładów na I Forum Promocji Turystycznej, wydarzeniu organizowanym przez redakcję portalu branżowego WaszaTurystyka.pl. Już za niewiele ponad miesiąc w Pałacu Prymasowskim spotkają się polscy i zagraniczni eksperci ds. promocji turystycznej. Seria prezentacji, pytań, odpowiedzi i debat będzie okazją do ogólnopolskiej dyskusji o kierunku strategii promocyjnej w polskiej turystyce.

Udział w forum potwierdziła m.in. Amelia Tomasevic z Zagreb Tourist Board. Jest to międzynarodowa ekspert ds. hotelarstwa, z rozległym doświadczeniem we współpracy promocyjnej z instytucjami państwowymi.

Amelia Tomasevic ma doktorat z ekonomii turystyki, była mi.n. menadżerem PR w hotelu InterContinental w Zagrzebiu, dyrektorem biura podróży w Atenach, menedżeren marketingu w hotelu Esplanade w Zagrzebiu, dyrektorem generalnym hotelu Esplanade, wieloletnim członkiem zarządu Zagrzebskiej Izby Turystyki, jest konsultantką Quality in Tourism - Hotels&Destinations.

Pracowała z grupie rządowej nad strategią turystyczną Chorwacji, przygotowywała programy dla szkolnictwa turystycznego i hotelarskiego. Była prezesem Rady Hotelarzy Zagrzebia i województwa zagrzebskiego, jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Menadżerów Hoteli, członkiem zarządu IH&RA (International Hotel and Restaurant Association). Jest wykładowcą z dziedziny hotelarstwa i marketingu na uczelniach na wszystkich kontynentach.

Z Amelią Tomasevic i innymi gośćmi I Forum Promocji Turystycznej będzie można spotkać się już 27 października w Pałacu Prymasowskim. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia i do rejestracji online:
https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/