Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 16 wrzesień 2016 10:11

Targi w Ostródzie odwołane

Napisane przez AG

Zaplanowana na 19-20 pażdziernika druga edycja targów turystycznych Tourism and Events Expo w Ostródzie nie odbędzie się.

Na stronie organizatora pojawił się komunikat, w którym możemy przeczytać: “Expo Mazury S.A. morganizator wydarzenia Tourism and Events Expo 2016 zaplanowanego na 19-20.10.2016, informuje, że z przyczyn niezależnych od Organizatora, w trosce o dobro Wystawców i Kontrahentów oraz o najwyższą jakość świadczonych usług, wydarzenie zostaje odwołane.”

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.