LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

czwartek, 21 lipiec 2016 09:07

Konkurs POT dla użytkowników social mediów

Napisane przez AG

Zasada Konkursu jest prosta. Wystarczy zrobić zdjęcie z Polski lub nakręcić max. 1-minutowy film i opublikować na swoim profilu na Twitterze lub Instagramie z hashtagiem #SharePoland.

Kampania Polskiej Organizacji Turystycznej i Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej #SharePoland, która rozpoczęła się 18 lipca i potrwa do 7 sierpnia bazuje na naturalnej potrzebie użytkowników social media do relacjonowania, wręcz na bieżąco jak w snapchat, wydarzeń ze swojego życia.

Magdalena Ragus, dyrektor Departamentu e-Informacji w POT, powiedziała: “Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie, w którym można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody, w tym 7-dniowy pobyt w Wielkopolsce wraz z biletami lotniczymi w obie strony dla 2 osób, profesjonalny aparat fotograficzny i kamerę GoPro.”

Zasada Konkursu jest prosta. Wystarczy zrobić zdjęcie z Polski lub nakręcić max. 1-minutowy film i opublikować na swoim profilu na Twitterze lub Instagramie z hashtagiem #SharePoland.

Magdalena Ragus dodała: “Komunikacja o konkursie odbywa się z wykorzystaniem specjalnie przygotowanych kreacji zawierających zdjęcia/filmy oraz copy (call to action) w językach: angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, francuskim. Dlaczego akurat te języki? Bo kierujemy komunikację przede wszystkim do obywateli krajów, z których przyjedzie najwięcej pielgrzymów.”

Ponadto na FB, Instagram, Twitter będą pojawiały się posty zachęcające do wzięcia udziału w konkursie, głosowania na nadesłane prace oraz z informacją i przekierowaniem na stronę konkursu www.share.poland.travel
Regionem partnerskim kampanii jest Wielkopolska Organizacja Turystyczna, która przekazała część nagrody głównej - 7-dniowy pobyt w Wielkopolsce dla dwóch osób.Nagrody w konkursie:
1) 7 -dniowy pobyt objazdowy po Wielkopolsce wraz z biletami lotniczymi w obie strony dla 2 osób z dowolnego miasta europejskiego posiadającego bezpośrednie połączenie do Poznania i z powrotem.
2) Aparat fotograficzny Nikon D5500 z obiektywem Nikkor AF-S DX 18-140 mm f/3.5-5.6G ED VR.
3) Kamera GoPro Hero 4 Black.
Więcej informacji: https://share.poland.travel/