Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

czwartek, 21 lipiec 2016 09:07

Konkurs POT dla użytkowników social mediów

Napisane przez AG

Zasada Konkursu jest prosta. Wystarczy zrobić zdjęcie z Polski lub nakręcić max. 1-minutowy film i opublikować na swoim profilu na Twitterze lub Instagramie z hashtagiem #SharePoland.

Kampania Polskiej Organizacji Turystycznej i Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej #SharePoland, która rozpoczęła się 18 lipca i potrwa do 7 sierpnia bazuje na naturalnej potrzebie użytkowników social media do relacjonowania, wręcz na bieżąco jak w snapchat, wydarzeń ze swojego życia.

Magdalena Ragus, dyrektor Departamentu e-Informacji w POT, powiedziała: “Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie, w którym można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody, w tym 7-dniowy pobyt w Wielkopolsce wraz z biletami lotniczymi w obie strony dla 2 osób, profesjonalny aparat fotograficzny i kamerę GoPro.”

Zasada Konkursu jest prosta. Wystarczy zrobić zdjęcie z Polski lub nakręcić max. 1-minutowy film i opublikować na swoim profilu na Twitterze lub Instagramie z hashtagiem #SharePoland.

Magdalena Ragus dodała: “Komunikacja o konkursie odbywa się z wykorzystaniem specjalnie przygotowanych kreacji zawierających zdjęcia/filmy oraz copy (call to action) w językach: angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, francuskim. Dlaczego akurat te języki? Bo kierujemy komunikację przede wszystkim do obywateli krajów, z których przyjedzie najwięcej pielgrzymów.”

Ponadto na FB, Instagram, Twitter będą pojawiały się posty zachęcające do wzięcia udziału w konkursie, głosowania na nadesłane prace oraz z informacją i przekierowaniem na stronę konkursu www.share.poland.travel
Regionem partnerskim kampanii jest Wielkopolska Organizacja Turystyczna, która przekazała część nagrody głównej - 7-dniowy pobyt w Wielkopolsce dla dwóch osób.Nagrody w konkursie:
1) 7 -dniowy pobyt objazdowy po Wielkopolsce wraz z biletami lotniczymi w obie strony dla 2 osób z dowolnego miasta europejskiego posiadającego bezpośrednie połączenie do Poznania i z powrotem.
2) Aparat fotograficzny Nikon D5500 z obiektywem Nikkor AF-S DX 18-140 mm f/3.5-5.6G ED VR.
3) Kamera GoPro Hero 4 Black.
Więcej informacji: https://share.poland.travel/