Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

poniedziałek, 11 lipiec 2016 10:31

Anna Cichońska dyrektorem ZOPOT-u w Nowym Jorku

Napisane przez AG
Anna Cichońska dyrektorem ZOPOT-u w Nowym Jorku materiały prasowe

Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Wojciech Fedyk powołał na stanowisko dyrektora Zagranicznego Ośrodka POT w Nowym Jorku, Annę Cichońską.

Jak pisał portal WaszaTurystyka.pl, w maju komisja powołana przez prezesa POT, przesłuchała piątkę kandydatów na to stanowisko. Niestety, żadna kandydatura nie okazała się dostatecznie dobra i konkurs został powtórzony. Tym razem kandydatów była również piątka, wszyscy byli związani zawodowo z branżą turystyczną. Komisja konkursowa na stanowisko dyrektora Zagranicznego  Ośrodka POT w Stanach Zjednoczonych nie rekomendowała żadnego z 5 kandydatów, spełniających wymogi formalno-prawne, w dwóch ogłoszonych konkursach. Wobec czego Prezes POT  podjął decyzję o skorzystaniu z zapisów stosownego Zarządzenia w sprawie powoływania dyrektorów Zagranicznych Ośrodków POT. Zgodnie z zarządzeniem osoba zatrudniona w POT posiadająca odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie może być powołana przez prezesa POT na stanowisko dyrektora  ZOPOT bez przeprowadzenia procedury konkursowej. Podjęta decyzja o oddelegowaniu na w/w stanowisko pracownika POT – Anny Cichońskiej (Eksperta-Doradcy z Departamentu Strategii) została oparta o dogłębną analizę wiedzy merytorycznej, co jest gwarancją efektywności pracy ZOPOT w USA oraz daje dodatkowo możliwość pozyskania oszczędności w funduszu płac w POT.
Anna Cichońskajest doradcą - ekspertem w Departamencie Strategii POT, ukończyła Uniwersytet Warszawski, pracowała m.in. w firmie JAN-POL.