LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

poniedziałek, 11 lipiec 2016 10:31

Anna Cichońska dyrektorem ZOPOT-u w Nowym Jorku

Napisane przez AG
Anna Cichońska dyrektorem ZOPOT-u w Nowym Jorku materiały prasowe

Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Wojciech Fedyk powołał na stanowisko dyrektora Zagranicznego Ośrodka POT w Nowym Jorku, Annę Cichońską.

Jak pisał portal WaszaTurystyka.pl, w maju komisja powołana przez prezesa POT, przesłuchała piątkę kandydatów na to stanowisko. Niestety, żadna kandydatura nie okazała się dostatecznie dobra i konkurs został powtórzony. Tym razem kandydatów była również piątka, wszyscy byli związani zawodowo z branżą turystyczną. Komisja konkursowa na stanowisko dyrektora Zagranicznego  Ośrodka POT w Stanach Zjednoczonych nie rekomendowała żadnego z 5 kandydatów, spełniających wymogi formalno-prawne, w dwóch ogłoszonych konkursach. Wobec czego Prezes POT  podjął decyzję o skorzystaniu z zapisów stosownego Zarządzenia w sprawie powoływania dyrektorów Zagranicznych Ośrodków POT. Zgodnie z zarządzeniem osoba zatrudniona w POT posiadająca odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie może być powołana przez prezesa POT na stanowisko dyrektora  ZOPOT bez przeprowadzenia procedury konkursowej. Podjęta decyzja o oddelegowaniu na w/w stanowisko pracownika POT – Anny Cichońskiej (Eksperta-Doradcy z Departamentu Strategii) została oparta o dogłębną analizę wiedzy merytorycznej, co jest gwarancją efektywności pracy ZOPOT w USA oraz daje dodatkowo możliwość pozyskania oszczędności w funduszu płac w POT.
Anna Cichońskajest doradcą - ekspertem w Departamencie Strategii POT, ukończyła Uniwersytet Warszawski, pracowała m.in. w firmie JAN-POL.