Reklama

Reklama

Reklama

środa, 25 maj 2016 10:31

Konkurs na szefa ZOPOT-u w Nowym Jorku nierozstrzygnięty

Napisane przez AG

Komisja powołana przez prezesa POT przesłuchała w maju 5 kandydatów na dyrektora Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Nowym Jorku. Niestety, żadna kandydatura nie okazała się dostatecznie dobra i konkurs zostanie niedługo powtórzony.

Przypomnijmy, że 16 maja komisja oceniała siódemkę kandydatów na dyrektorów ZOPOT-ów w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych (czytaj: tutaj). Wszyscy byli związani zawodowo z branżą turystyczną. Jak się dowiedział portal WaszaTurystyka.pl, komisja nie rekomendowała prezesowi POT Wojciechowi Fedykowi żadnej kandydatury na szefa ośrodka w Nowym Jorku.
W najbliższych dniach zostanie ogłoszone nazwisko nowego dyrektora ZOPT-u w Londynie.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.