Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

wtorek, 19 kwiecień 2016 22:18

Grecka Panorama zaprasza na Stadion PGE Narodowy

Napisane przez AG
Grecka Panorama w 2015 roku na Torwarze Grecka Panorama w 2015 roku na Torwarze AG

W dniach 3 - 4 grudnia Greek Travel &Trade Center będzie prezentować grecką turystykę i kulturę zachęcając do odkrywania piękna tego kraju oraz promować grecką kuchnię i produkty od lokalnych dostawców.

I edycja greckich targów zakończyła się sukcesem, dlatego agencja North Events zapowiada drugą odsłonę GRECKIEJ PANORAMY, która w tym roku zostanie połączona z GREEK FOODWEEK. Obie imprezy zostaną zorganizowane na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie i będą nie tylko promować turystykę, ale pozwolą bliżej poznać kulturę Grecji i spróbować wyśmienitych greckich produktów.
Podpisane kilka dni temu porozumienie, między spółką North Events a Greckim Komitetem Narodowym UNESCO, umożliwi poszerzenie wiedzy o kraju i promowanie kulturalnego dziedzictwa – zarówno materialnego, jak i bogactw naturalnych. W ramach popularyzacji Grecji, jako miejsca wypoczynku i podróży, memorandum pozwali aktywnie współdziałać instytucjom, co wpłynie pozytywnie na przekaz informacji dotyczących turystyki, gastronomii i wydarzeń kulturalnych.

II edycja targów GRECKA PANORAMA (www.greckapanorama.com) to doskonała okazja do promocji greckich kierunków wakacyjnych, firm turystycznych z poszczególnych regionów i lokalnych specjałów – wszystko w wyjątkowej atmosferze dźwięków, kolorów, obrazów i smaków Grecji!

Warto podkreślić, że w 2015 roku Grecję odwiedziło ponad 700 tys. Polaków, co stanowi 50% wzrost w stosunku do lat 2013-2014 i pozwala umieścić ojczyznę Sokratesa na szczycie kierunków najchętniej wybieranych na wakacyjny wypoczynek.

II edycja targów odbędzie się pod patronatem Ministerstwa Turystyki, Ambasady Grecji w Warszawie, Greckiej Narodowej Organizacji Turystycznej, Stowarzyszenia Greckich Przedsiębiorstw Turystycznych (SETE), Helleńskiej Izby Hotelarskiej (XEE), Helleńskiej Federacji Hotelarskiej (POX), Helleńskiego Stowarzyszenia Biur Podróży i Organizacji Turystycznych (HATTA), Polskiego Związku Organizatorów Turystyki (PZOT) oraz Stowarzyszenia Greckich Przedsiębiorców w Polsce „HERMES”. Wsparcie największych touroperatorów, którzy zajmują się turystyką w Grecji, podobnie jak w przypadku I edycji targów w 2015 roku, będzie swoim zasięgiem obejmować aktywne promowanie sprzedaży na następne sezony turystyczne.

W tych samych dniach, co GRECKA PANORAMA, na Stadionie PGE Narodowym odbędzie się I edycja GREEK FOOD WEEK – wydarzenie prezentujące bogate tradycje kulinarne Grecji oraz produkty od lokalnych dostawców.

GREEK FOOD WEEK to nie tylko budowanie wizerunku, ale również podkreślenie doskonałej jakości greckich wyrobów i możliwość prezentacji branży gastronomicznej w Polsce. Targi są okazją do przedstawienia nowych produktów i usług, dotarcia do potencjalnych nabywców oraz rozszerzenia współpracy przez zdobycie nowych klientów w wymienionym sektorze. Wartość greckiego eksportu do Polski w latach 2009-2014 przekroczyła kwotę 300 mln €, co stanowi rekordowy wzrost o 60%, przy czym eksportowane produkty to głównie świeże owoce, sery, ryby, wołowina, a także oliwa z oliwek.

Greckie Centrum Turystyki i Handlu (www.greekcenter.pl) –nowa inicjatywa spółki North Events oraz Future Need Company, która zapewnia całoroczne wsparcie w ramach GRECKIEJ PANORAMY, jak i GREEK FOOD WEEK. Greckie Centrum rozpoczyna działalność w kwietniu 2016 r., a jego celem będzie wspieranie rozwoju greckiej branży turystycznej oraz eksportowej.

Rejestracja uczestników obu imprez rozpoczęła się w kwietniu.
Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z North Events i Future Need Company pod numerami telefonów +30 210 9713281 oraz +30 210 9734859, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.north-e.com, Greek Travel &Trade Center www.greekcenter.pl, GRECKA PANORAMA i GREEK FOOD WEEK www.greckapanorama.com.