Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

wtorek, 19 kwiecień 2016 22:18

Grecka Panorama zaprasza na Stadion PGE Narodowy

Napisane przez AG
Grecka Panorama w 2015 roku na Torwarze Grecka Panorama w 2015 roku na Torwarze AG

W dniach 3 - 4 grudnia Greek Travel &Trade Center będzie prezentować grecką turystykę i kulturę zachęcając do odkrywania piękna tego kraju oraz promować grecką kuchnię i produkty od lokalnych dostawców.

I edycja greckich targów zakończyła się sukcesem, dlatego agencja North Events zapowiada drugą odsłonę GRECKIEJ PANORAMY, która w tym roku zostanie połączona z GREEK FOODWEEK. Obie imprezy zostaną zorganizowane na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie i będą nie tylko promować turystykę, ale pozwolą bliżej poznać kulturę Grecji i spróbować wyśmienitych greckich produktów.
Podpisane kilka dni temu porozumienie, między spółką North Events a Greckim Komitetem Narodowym UNESCO, umożliwi poszerzenie wiedzy o kraju i promowanie kulturalnego dziedzictwa – zarówno materialnego, jak i bogactw naturalnych. W ramach popularyzacji Grecji, jako miejsca wypoczynku i podróży, memorandum pozwali aktywnie współdziałać instytucjom, co wpłynie pozytywnie na przekaz informacji dotyczących turystyki, gastronomii i wydarzeń kulturalnych.

II edycja targów GRECKA PANORAMA (www.greckapanorama.com) to doskonała okazja do promocji greckich kierunków wakacyjnych, firm turystycznych z poszczególnych regionów i lokalnych specjałów – wszystko w wyjątkowej atmosferze dźwięków, kolorów, obrazów i smaków Grecji!

Warto podkreślić, że w 2015 roku Grecję odwiedziło ponad 700 tys. Polaków, co stanowi 50% wzrost w stosunku do lat 2013-2014 i pozwala umieścić ojczyznę Sokratesa na szczycie kierunków najchętniej wybieranych na wakacyjny wypoczynek.

II edycja targów odbędzie się pod patronatem Ministerstwa Turystyki, Ambasady Grecji w Warszawie, Greckiej Narodowej Organizacji Turystycznej, Stowarzyszenia Greckich Przedsiębiorstw Turystycznych (SETE), Helleńskiej Izby Hotelarskiej (XEE), Helleńskiej Federacji Hotelarskiej (POX), Helleńskiego Stowarzyszenia Biur Podróży i Organizacji Turystycznych (HATTA), Polskiego Związku Organizatorów Turystyki (PZOT) oraz Stowarzyszenia Greckich Przedsiębiorców w Polsce „HERMES”. Wsparcie największych touroperatorów, którzy zajmują się turystyką w Grecji, podobnie jak w przypadku I edycji targów w 2015 roku, będzie swoim zasięgiem obejmować aktywne promowanie sprzedaży na następne sezony turystyczne.

W tych samych dniach, co GRECKA PANORAMA, na Stadionie PGE Narodowym odbędzie się I edycja GREEK FOOD WEEK – wydarzenie prezentujące bogate tradycje kulinarne Grecji oraz produkty od lokalnych dostawców.

GREEK FOOD WEEK to nie tylko budowanie wizerunku, ale również podkreślenie doskonałej jakości greckich wyrobów i możliwość prezentacji branży gastronomicznej w Polsce. Targi są okazją do przedstawienia nowych produktów i usług, dotarcia do potencjalnych nabywców oraz rozszerzenia współpracy przez zdobycie nowych klientów w wymienionym sektorze. Wartość greckiego eksportu do Polski w latach 2009-2014 przekroczyła kwotę 300 mln €, co stanowi rekordowy wzrost o 60%, przy czym eksportowane produkty to głównie świeże owoce, sery, ryby, wołowina, a także oliwa z oliwek.

Greckie Centrum Turystyki i Handlu (www.greekcenter.pl) –nowa inicjatywa spółki North Events oraz Future Need Company, która zapewnia całoroczne wsparcie w ramach GRECKIEJ PANORAMY, jak i GREEK FOOD WEEK. Greckie Centrum rozpoczyna działalność w kwietniu 2016 r., a jego celem będzie wspieranie rozwoju greckiej branży turystycznej oraz eksportowej.

Rejestracja uczestników obu imprez rozpoczęła się w kwietniu.
Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z North Events i Future Need Company pod numerami telefonów +30 210 9713281 oraz +30 210 9734859, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.north-e.com, Greek Travel &Trade Center www.greekcenter.pl, GRECKA PANORAMA i GREEK FOOD WEEK www.greckapanorama.com.

Polityka prywatności

W celu realizacji obowiązku informacyjnego, zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. poniżej przekazujemy „klauzulę informacyjną” z prośbą o zapoznanie się.

Polityka prywatności i przetwarzania danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Wydawnictwo „Wasze Podróże” z siedzibą w Warszawie 00-204 przy ul. Słonimskiego 1 lok. 33. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z realizacją usługi informacyjnej.

2. Przedstawicielem Administratora jest Adam Gąsior: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Dane osobowe przetwarzane są w celu w celu świadczenia usług informacyjnych przez Wydawnictwo Wasze Podróże oraz w celach marketingowych. Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - „RODO”).

4. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Ciebie zgody na takie przetwarzanie.

W zakresie usług Wydawnictwa Wasze Podróże Twoje dane będą przetwarzane przez okres, w którym usługi te będą świadczone oraz, w uzasadnionych wypadkach, po zakończeniu ich świadczenia, jednak wyłącznie jeżeli jest dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji odpowiednich celów.

5. Po zakończeniu przetwarzania danych osobowych w pierwotnym celu, dane będą, w uzasadnionych wypadkach, przetwarzane po zakończeniu ich świadczenia, jednak wyłącznie jeżeli jest dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji odpowiednich celów.

6. Podanie danych jest dobrowolne

7. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane.

8. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

9. Na niniejszej witrynie znajdują się wtyczki społecznościowe serwisu Facebook: „Lubię to”, które są powiązane z serwisem Facebook. Pod naszym artykułami umieszczany jest kod odwołujący się do serwisu Facebook. Używając przycisku „Lubię to”, użytkownik loguje się do serwisu Facebook, w którym obowiązują zasady ochrony prywatności określone przez serwis Facebook.