Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Best Reisen: tania ezgotyka
Best Reisen Group udowadnia, że dzięki nowej strategii produktowej wyjazdy do dalekich krajów nie muszą być drogie.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
Islandia zaprasza na warsztaty
Promote Iceland, oficjalna agencja promocji Islandii, zaprasza przedstawicieli polskich biur podróży na warsztaty turystyczne w trzech miastach: Gdańsku, Krakowie i Warszawie.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Best Reisen: tania ezgotyka
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki
  • Islandia zaprasza na warsztaty

Reklama

Reklama

wtorek, 15 marzec 2016 02:32

Słowacja w Katowicach z Waszymi Podróżami

Napisane przez MM
Wielki Rozszutec w Małej Fatrze Wielki Rozszutec w Małej Fatrze AG

Słowacja, jeden z wystawców na katowickich targach Globalnie, przygotował w tym roku sporo atrakcji. Jedną z nich będzie prezentacja regionu Mała Fatra, zorganizowana wspólnie z redakcją Magazynu Turystycznego Wasze Podróże i portalu WaszaTurystyka.p

Podczas prezentacji, którą poprowadzą wspólnie przedstawiciele regionu Mała Fatra oraz przedstawiciele redakcji magazynu Wasze Podróże i portalu Wasza Turystyka, uczestnicy posłuchają o malowniczym Parku Narodowego Mała Fatra. Słynie on z pięknych krajobrazów, wąwozów, folkloru zapisanego na Liście UNESCO, wspaniałej kuchni oraz miejscu urodzenia karpackiego zbójnika Juraja Janosika. Spotkanie odbędzie się w sobotę 19 marca w godz. 11:00-11:45 w sali konferencyjnej w pawilonie targowym. Po prezentacji zapraszamy na Terchovske piwo z górskiego browaru Vŕšky i słowackie sery z Zazrivej.

 Słowacja zaprasza również do odwiedzenia stoiska narodowego Republiki Słowackiej nr 47. Podczas trzech dni targów Narodowe Centrum Turystyki Słowackiej razem z przedstawicielami branży turystycznej ze Słowacji zaprezentują całoroczne atrakcje turystyczne tego kraju. Mieszkańców Śląska i gości targów zapoznają ze słowackimi ośrodkami narciarskimi, parkami narodowymi, kąpieliskami termalnymi, uzdrowiskami, zabytkami UNESCO, zamkami, jaskiniami i hotelami Spa&Wellness. Doradzą też, dokąd na Słowacji pojechać na Święta Wielkanocne, Majówkę, Boże Ciało, czy letnie wakacje oraz poinformują, jak atrakcyjnie cenowo wypoczywać w naszym kraju.

 22. edycja Targów Turystycznych Globalnie odbędzie się w dniach 18-20 MARCA 2016 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, Płac Sławika i Antalla 1.