LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

poniedziałek, 13 styczeń 2014 15:58

Wycieczki po Poznaniu z Funclubem

Napisane przez AG

W ofercie znalazło się 8 wycieczek tematycznych oraz dwie gry miejskie.

Poznańskie biuro podróży Funclub, z początkiem roku, rozszerzyło swoją ofertę o wycieczki po Poznaniu. Usługi przewodnickie przygotowane zostały z myślą zarówno o turystach, którzy odwiedzają stolicę Wielkopolski, jak i mieszkańcach Poznania.

W ofercie znalazło się 10 programów – 8 wycieczek: „Poznań – miasto na przestrzeni wieków", „To tu narodziła się Polska", „Poznań średniowieczny", „Od króla do Cesarza", „Stary Rynek i okolice", „Powstanie Poznańskie – śladami wydarzeń Czerwca 56", „Wzgórze Świętego Wojciecha i Fort Winiary (Cytadela)", „Poznań – Miasto Fortyfikacji" oraz 2 gry miejskie: „Fort Winiary" i „Piastowskie Legendy". Dwa ostatnie programy skierowane są do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zabawa polega na rozwiązywaniu zagadek historycznych.

Miłosz Van Gielle Ruppe, specjalista ds. organizacji i sprzedaży wycieczek szkolnych oraz grupowych w Funclub powiedział: „Najpopularniejszą trasą zwiedzania jest „Poznań Średniowieczny", który pozwala poznać obowiązkowe miejsca na mapie Poznania tj. Ostrów Tumski, Stary Rynek czy Ratusz. Dużym zainteresowaniem cieszą się również gry miejskie, których fabuła ściśle związana jest z wydarzeniami historycznymi."
www.funclub.pl/wycieczki-po-Poznaniu.