LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

poniedziałek, 12 październik 2015 14:21

We wtorek ruszają targi WorldHotel

Napisane przez MG

8. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel potrwają do 15 października.

Niemal 120 wystawców zaprezentuje szeroką ofertę, która obejmie m.in. sprzęt gastronomiczny, wyposażenie zaplecza kuchennego i sal restauracyjnych, kawę premium oraz ekspresy, zastawy, wszelkiego rodzaju tekstylia, w tym dywany, firany i bieliznę pościelową czy odzież roboczą. Na targach obecni będą producenci i dystrybutorzy różnego rodzaju mebli, łóżek, materaców, wyposażenia sal konferencyjnych, zadaszeń tarasów i ogródków, nawierzchni sportowych, ceramiki, suszarek do rąk, oświetlenia, urządzeń do usuwania nieprzyjemnych zapachów, a także dezynfekcji tekstyliów.
Jedną z nowości najbliższych Targów WorldHotel będzie specjalna strefa pokazowa „H 2030 - hotel przyszłości". W wydzielonej przestrzeni prezentowane będą nowości m.in. w zakresie aranżacji hotelowych wnętrz, a także wykorzystania takich elementów jak np. światło czy systemy audiowizualne. Poza tym odbędą się tam także prelekcje i pokazy, w trakcie których specjaliści opowiedzą o najnowszych trendach w designie, projektowaniu i wzornictwie.

W tym roku po raz pierwszy równolegle do Targów WorldHotel zostanie zorganizowany Jesienny Outlet HoReCa. Firmy z sektora gastronomiczno-hotelarskiego znajdą tam w atrakcyjnych cenach zarówno nowy, jak i używany sprzęt wysokiej jakości. 26 producentów i dystrybutorów zaprezentuje ofertę mebli, sprzętu i akcesoriów.

W programie przewidziano szkolenia i konferencje, które umożliwią chętnym poszerzenie wiedzy branżowej, a także poznanie nowości. Tematyka obejmie „Rekrutację i zarządzanie zespołem w hotelu i restauracji" - szkolenie organizowane przez Akademię Hotelarza, „Marketing hotelowy 2015" prowadzony przez ekspertów z Grupy eholiday.pl oraz „HoReCa Marketing Forum 2015" organizowane wspólnie przez Social WiFi oraz MT Targi Polska. Z kolei konferencja „Jak uzyskać wzrost efektywności w sprzedaży usług hotelu i obsłudze klienta korporacyjnego" to propozycja firm Biznes Edukator i Biznes Event.