Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 12 październik 2015 14:21

We wtorek ruszają targi WorldHotel

Napisane przez MG

8. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel potrwają do 15 października.

Niemal 120 wystawców zaprezentuje szeroką ofertę, która obejmie m.in. sprzęt gastronomiczny, wyposażenie zaplecza kuchennego i sal restauracyjnych, kawę premium oraz ekspresy, zastawy, wszelkiego rodzaju tekstylia, w tym dywany, firany i bieliznę pościelową czy odzież roboczą. Na targach obecni będą producenci i dystrybutorzy różnego rodzaju mebli, łóżek, materaców, wyposażenia sal konferencyjnych, zadaszeń tarasów i ogródków, nawierzchni sportowych, ceramiki, suszarek do rąk, oświetlenia, urządzeń do usuwania nieprzyjemnych zapachów, a także dezynfekcji tekstyliów.
Jedną z nowości najbliższych Targów WorldHotel będzie specjalna strefa pokazowa „H 2030 - hotel przyszłości". W wydzielonej przestrzeni prezentowane będą nowości m.in. w zakresie aranżacji hotelowych wnętrz, a także wykorzystania takich elementów jak np. światło czy systemy audiowizualne. Poza tym odbędą się tam także prelekcje i pokazy, w trakcie których specjaliści opowiedzą o najnowszych trendach w designie, projektowaniu i wzornictwie.

W tym roku po raz pierwszy równolegle do Targów WorldHotel zostanie zorganizowany Jesienny Outlet HoReCa. Firmy z sektora gastronomiczno-hotelarskiego znajdą tam w atrakcyjnych cenach zarówno nowy, jak i używany sprzęt wysokiej jakości. 26 producentów i dystrybutorów zaprezentuje ofertę mebli, sprzętu i akcesoriów.

W programie przewidziano szkolenia i konferencje, które umożliwią chętnym poszerzenie wiedzy branżowej, a także poznanie nowości. Tematyka obejmie „Rekrutację i zarządzanie zespołem w hotelu i restauracji" - szkolenie organizowane przez Akademię Hotelarza, „Marketing hotelowy 2015" prowadzony przez ekspertów z Grupy eholiday.pl oraz „HoReCa Marketing Forum 2015" organizowane wspólnie przez Social WiFi oraz MT Targi Polska. Z kolei konferencja „Jak uzyskać wzrost efektywności w sprzedaży usług hotelu i obsłudze klienta korporacyjnego" to propozycja firm Biznes Edukator i Biznes Event.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.