Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 17 wrzesień 2015 20:47

Stary Sącz – powstaną ogrody św. Kingi

Napisane przez AG
Ołtarz papieski w Starym Sączu Ołtarz papieski w Starym Sączu AG

Przy ołtarzu papieskim na błoniach powstaną ogrody św. Kingi. Pierwsi zwiedzający będą mogli po nim spacerować już w przyszłym roku.

Projektantem ogrodów będzie twórca ołtarza papieskiego, Zenon Remi.

Jak powiedział Radio Kraków ksiądz Marcin Kokoszka, dyrektor diecezjalnego centrum pielgrzymowania im. Jana Pawła II w Starym Sączu, powiedział: „Miejsce służyć będzie nie tylko do modlitwy, ale także do rekreacji i lepszego poznania patronki ziemi sądeckiej. Ogrody św. Kingi mają być nową atrakcją, która przyciągać będzie całe rodzinny. Nowy kompleks pozwoli poznać kulturę i tradycję naszego regionu."

Pierwsze elementy ogrodu będą do zwiedzania już w przyszłym roku.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.