Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 27 sierpień 2015 09:06

Gdańsk – wysoka frekwencja Europejskie Centrum Solidarności

Napisane przez MG
ECS w Gdańsku ECS w Gdańsku AG

Przez rok od otwarcia, Europejskie Centrum Solidarności (ECS) odwiedziło 300 tys. osób.

W czerwcu i lipcu ECS zwiedziło 40 tys. osób.

Magdalena Charkin-Jaszcza z Biura Prasowego ECS, powiedziała: „Wysoka frekwencja jest sporym zaskoczeniem. Ze względów bezpieczeństwa nie mogliśmy przyjąć wszystkich z otwartymi ramionami. Nie pozwoliły nam na to ograniczenia zewnętrzne. Dla większości przyjeżdżających do Gdańska odwiedziny w ECS stały się obowiązkowym punktem zwiedzania. Także hotelarze często namawiają do obejrzenia wystawy. Uważamy, że to ważne miejsce na turystycznej mapie Gdańska. Chcemy, żeby nasi goście poznali historię miasta i dowiedzieli się o rewolucji, która się tutaj rozegrała."

ECS zajmuje drugą pozycję w rankingu najpopularniejszych atrakcji w mieście na portalu TripAdvisor.com (po zabytkowej gdańskiej starówce).

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.