Reklama

Reklama

piątek, 07 sierpień 2015 14:44

Słowiński Park Narodowy – mobilny przewodnik

Napisane przez MG

Powstała aplikacja będą mini encyklopedią Słowińskiego Parku Narodowego oraz przewodnikiem po nim. Jest dostępna na telefony oraz tablety z systemem Android.

Jak podaje portal GP24, na terenie parku rozmieszczono 59 tabliczek zawierających kody QR.

 

W rozmowie z portalem, Katarzyna Woźniak, dyrektor SPN, powiedziała: "Po zeskanowaniu kodów, turysta uzyska informację o ciekawych miejscach, gatunkach roślin i zwierząt. Takie rozwiązanie ma zachęcić turystów do aktywnego spędzania czasu w parku. Zważywszy na fakt, że na terenie SPN występuje ograniczony zasięg sieci komórkowej oraz wi-fi, warto pobrać aplikację w domu. Przystosowana jest również dla zagranicznych turystów. Obcokrajowcy mogą skorzystać z wersji angielskiej."

Elektroniczny przewodnik po Słowińskim Parku Narodowym jest darmowy. Można go pobrać na stronie Google Play w sklepie z aplikacjami.

Newsletter
Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.