LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

wtorek, 21 lipiec 2015 12:58

Blogerzy spotkają się na Tour Salonie

Napisane przez MG

Po raz pierwszy na TOUR SALONIE w dniach 15-17 października odbędzie się spotkanie matchmakingowe z blogerami podróżniczymi.

Targi w Poznaniu staną są platformą spotkań środowisk blogerskich oraz instytucji, regionów,
czy szeroko rozumianej branży turystycznej. Na formułę TOUR SALON Blog Meeting składać się będą m. in. warsztaty, które odbędą się w pierwszym dniu targów, wypełnione praktyczną wiedzą dedykowane dla blogerów i podmiotów zainteresowanych współpracą z nimi. Uczestnicy dowiedzą się m.in.: jak dobierać/weryfikować blogi do swoich potrzeb oraz jak wypracować najlepsze praktyki współpracy, aby każda ze stron była usatysfakcjonowana.

Anna Myślak, dyrektor targów TOUR SALON, powiedziała: „Blogosfera podróżnicza jest bardzo zróżnicowana. I tak, mamy blogi dla turystów szukających wrażeń kulinarnych, którzy podróżują z dziećmi, pasjonatów rowerowych wypraw, czy zainteresowanych turystyką miejską. Jednych przykładowo porwała Azja, a innych Afryka. Z podobną pasją opisywane są miejsca w Polsce, która jak wiemy, potrafią pozytywnie zaskoczyć. Promocja regionów i miejsc turystycznych już dawno wyszła poza standardowe działania marketingowe. Wpisy na blogach podróżniczych są bardzo naturalne. Zachęceni zdjęciami, czy opinią blogera, turyści decydują się na odwiedzenie opisywanego miejsca. Dlatego TOUR SALON Blog Meeting skojarzy osoby opisujące swoje podróże z przedstawicielami miejsc, którzy oferują atrakcje warte zwiedzenia"

Praktyczne warsztaty zorganizowane w czwartek przygotują uczestników toursalonowego blogerskiego zjazdu do drugiej części TOUR SALON Blog Meeting, to jest do piątkowych spotkań B2B. Podczas
bezpośrednich sesji matchmakingowych każda ze stron będzie miała kilka minut na wzajemne poznanie i przekazanie oferty współpracy, której szczegóły będą omawiane już na stoiskach wystawców.