Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

wtorek, 21 lipiec 2015 12:58

Blogerzy spotkają się na Tour Salonie

Napisane przez MG

Po raz pierwszy na TOUR SALONIE w dniach 15-17 października odbędzie się spotkanie matchmakingowe z blogerami podróżniczymi.

Targi w Poznaniu staną są platformą spotkań środowisk blogerskich oraz instytucji, regionów,
czy szeroko rozumianej branży turystycznej. Na formułę TOUR SALON Blog Meeting składać się będą m. in. warsztaty, które odbędą się w pierwszym dniu targów, wypełnione praktyczną wiedzą dedykowane dla blogerów i podmiotów zainteresowanych współpracą z nimi. Uczestnicy dowiedzą się m.in.: jak dobierać/weryfikować blogi do swoich potrzeb oraz jak wypracować najlepsze praktyki współpracy, aby każda ze stron była usatysfakcjonowana.

Anna Myślak, dyrektor targów TOUR SALON, powiedziała: „Blogosfera podróżnicza jest bardzo zróżnicowana. I tak, mamy blogi dla turystów szukających wrażeń kulinarnych, którzy podróżują z dziećmi, pasjonatów rowerowych wypraw, czy zainteresowanych turystyką miejską. Jednych przykładowo porwała Azja, a innych Afryka. Z podobną pasją opisywane są miejsca w Polsce, która jak wiemy, potrafią pozytywnie zaskoczyć. Promocja regionów i miejsc turystycznych już dawno wyszła poza standardowe działania marketingowe. Wpisy na blogach podróżniczych są bardzo naturalne. Zachęceni zdjęciami, czy opinią blogera, turyści decydują się na odwiedzenie opisywanego miejsca. Dlatego TOUR SALON Blog Meeting skojarzy osoby opisujące swoje podróże z przedstawicielami miejsc, którzy oferują atrakcje warte zwiedzenia"

Praktyczne warsztaty zorganizowane w czwartek przygotują uczestników toursalonowego blogerskiego zjazdu do drugiej części TOUR SALON Blog Meeting, to jest do piątkowych spotkań B2B. Podczas
bezpośrednich sesji matchmakingowych każda ze stron będzie miała kilka minut na wzajemne poznanie i przekazanie oferty współpracy, której szczegóły będą omawiane już na stoiskach wystawców.