Reklama

Reklama

Reklama

środa, 25 marzec 2015 10:07

Przyszłość w turystyce – turystyka w przyszłości - III Forum Turystyki Europejskiej

Napisane przez MG

MG

Jak twierdzą organizatorzy, Forum jest płaszczyzną międzynarodowej wymiany dokonań naukowo-badawczych i doświadczeń praktycznych, poglądów i przewidywań w obszarze szeroko pojętej turystyki. Zamiarem organizatorów Forum jest, by w ramach tego wydarzenia zgromadzili się naukowcy i menedżerowie, badacze i wizjonerzy, nauczyciele i komentatorzy, a tym co ich łączy jest dążenie do ukształtowania turystyki na miarę futurystycznych wyzwań XXI wieku.
Tematyka Forum skupia się wokół następujących zagadnień:
1. Turystyka dziś i jutro – szanse i zagrożenia rozwojowe
2. Turystyka a nowe technologie
3. Blogi turystyczne – teraźniejszość i przyszłość
4. Portale branżowe – turystyka, rekreacja, hotelarstwo
5. Media społecznościowe i ich rola w rozwoju turystyki
6. Hotele przyszłości - innowacje w hotelarstwie
7. Innowacyjne zarządzanie i marketing w turystyce
8. Przykłady dobrych i złych praktyk
9. Środki wsparcia z Unii Europejskiej a rozwój innowacji w turystyce
10. Innowacje w kształceniu dla turystyki

Organizatorem Forum są: Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Instytut Rekreacji i Turystyki, Katedra Turystyki oraz Dolnośląska Organizacja Turystyczna.
W Radzie Programowej znaleźli się: Wojciech Biliński – zastępca dyrektora wydziału sportu, rekreacji i turystyki urzędu marszałkowskiego województwa dolnośląskiego, Marek Ciechanowski – prezes Dolnośląskiej Izby Turystyki, Rajmund Papiernik – dyrektor biura Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej, Marek Pasztetnik – prezes zarządu Zachodniej Izby Gospodarczej, Magdalena Piasecka – prezes Convention Bureau Wrocław, Andrzej Wąsik– dyrektor Wydziału Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego we Wrocławiu.


Zgłoszenia przyjmowane sa przez organizatorów do 20 kwietnia.
Informacje: dr Izabela Gruszka
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 71 347 3231
tel. kom. 880 136 826

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.