Reklama

Reklama

Reklama

środa, 18 marzec 2015 12:42

Rusza tramwaj wodny między Krynicą Morską a Tolkmickiem

Napisane przez AG
Rusza tramwaj wodny między Krynicą Morską a Tolkmickiem archiwum tramwajwodny.pl

Rejsy po Zalewie Wiślanym rozpoczną się już w pierwszy weekend maja 2015 roku. Tramwaj wodny będzie pływał pomiędzy Tolkmickiem a Krynicą Morską.

Skróci to drogę turystom z obu stron Zalewu, na przykład gościom z Obwodu kaliningradzkiego. Połączenie tramwajowe połączy ró1)eniż dwie odnogi ścieżki rowerowej: międzynarodowej (przez Frombork i Nową Pasłękę) oraz krajowej (na Mierzei Wiślanej).
Z Tolkmicka tramwaj wypływał będzie o godz. 9.00, 11.30, 17.00 (rejs do Krynic trwa 40 minut), z Krynicy Morskiej zaś o godz. 10.15, 16.15 i 17.45.
Bilety w jedną stronę kosztują 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 10 zł (rower), zaś w obie strony, odpowiednio: 30zł, 20, zł, 15 zł.

Rezerwacja on-lina rusza 12 kwietnia 2015 roku. www.tramwajwodny.com.pl

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.