O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Best Reisen: tania ezgotyka
Best Reisen Group udowadnia, że dzięki nowej strategii produktowej wyjazdy do dalekich krajów nie muszą być drogie.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Best Reisen: tania ezgotyka
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

czwartek, 12 marzec 2015 10:37

Akcje towarzyszące Meetings Week Poland 2015

Napisane przez MG

W poniedziałek 16 marca startuje trzecia edycja Meetings Week Poland – wydarzenia realizowanego przez organizacje i instytucje reprezentujące przemysł spotkań w Polsce. Merytorycznym konferencjom towarzyszą znane już z poprzednich lat akcje CSR: „Książka oddana – radość przekazana" oraz „Obiegnij Narodowy".

Ponadto specjalnie dla MWP 15 uruchomione zostanie bezpłatne konto testowe na platformie monitoringu sieci Brand24.

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego „2B" Turystyki Biznesowej Grupy Uczelni Vistula kolejny raz zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w inicjatywie zorganizowania podczas wydarzenia Meetings Week Poland 2015 akcji CSR pt. „Książka oddana – radość przekazana", której celem jest zebranie książek na potrzeby domów dziecka. W zeszłym udało się zebrać ponad 200 książek.

W ramach współpracy z branżą spotkań, Brand24 uruchomi bezpłatne konto testowe dla wszystkich chętnych. Wystarczy do panelu rejestracyjnego wpisać 3meetingsweek, by przez cały miesiąc móc korzystać z dedykowanego narzędzia monitoringu Internetu i mediów społecznościowych. Podczas całego Meetings Week Poland 2015 na specjalnym ekranie umieszczonym w przestrzeni konferencyjnej będzie można śledzić streaming informacji i wpisów w sieci na temat wydarzeń odbywających się w czasie rzeczywistym.