Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 23 luty 2015 18:13

Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu dla Urszuli Potęgi

Napisane przez MG
Urszula Potęga Urszula Potęga archiwum MT Polska

Wśród osób, którym otrzymały w tym roku Złote Medale Akademii Polskiego Sukcesu, znalazła się Urszula Potęga, prezes MT Polska, organizatora m.in. targów turystycznych Lato oraz TT Warsaw.

Szefowa dwóch należących do największych w kraju targowych imprez turystycznych, medal otrzymała za „znaczące osiągnięcia w promocji polskiej gospodarki".
Akademia Polskiego Sukcesu, przyznała ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali. Złoty medal Akademii Polskiego Sukcesu to wyróżnienie, które otrzymują osoby zaangażowane w rozwój polskiego biznesu, nauki, kultury i sportu. Prezydentem Fundacji Akademii Polskiego Sukcesu jest prof. Henryk Skarżyński

Tegoroczna ceremonia wręczania nagród miała miejsce w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.