Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 18 listopad 2014 09:31

Święto snowboardzistów we Wrocławiu

Napisane przez AG
Jibbing na festiwalu Jibbing na festiwalu A.Bulcik

GO*POW all about snow Festival we Wrocławiu odbędzie się w dniach 21-23 a rozpocznie się piątkowym przeglądem filmowym w Kinie Nowe Horyzonty, podczas którego wyświetlone zostaną filmy snowboardowe z całego świata oraz największa polska produkcja freeski ostatnich lat – Crew Movie Project.

Film Michała Schwierca opowiada o zeszłorocznej wędrówce Bartka Sibigi i Marcina Pośpiecha po Europie w poszukiwaniu zimy. W kinie rozwiązane zostaną także konkursy na projekt deski snowboardowej Nobile oraz GO*POW Video Challenge - facebookowy konkurs na najlepszy amatorski montaż. Podczas piątkowego otwarcia festiwalu widzowie spotkają się także z zagranicznymi gośćmi, m.in. Stephanem Maurerem, Alvaro Vogelem czy Adamem Grafem i całą niemiecką ekipą The Army (ich film Attack otrzymał nagrodę za najlepszy film podczas Holz & Schnee Festival w Berlinie).
W sobotę, w Browarze Mieszczańskim już od 10.00 rano rozpoczną się warsztaty na których między innymi dr Piotr Kunysz opowie jak zminimalizować ryzyko kontuzji, Dariusz Żak z Toko jak zadbać o deskę, Łukasz Starowicz o tym jak powstawał snowboarding w Polsce czy Przemek Smoliński jak zmontować w GoPro Studio własny film z poczynań na stoku. Odbędą się też warsztaty ruchowe podczas których na trampolinach i innych przyrządach pod okiem instruktorów z Alpino uczestnicy nauczą się panować nad swoim ciałem w powietrzu. Równolegle, na dziedzińcu Browaru Mieszczańskiego powstanie setup jibbowy, który planowo ma działać od rana do wieczora (zależnie od pogody). Na godziny popołudniowe przewidziany jest także jam z nagrodami za najlepsze sztuczki. Przez cały dzień festiwalowicze będą także mogli obejrzeć nowości sprzętowe zaprezentowane na stoiskach wewnątrz Browaru. Na stoiskach również sporo atrakcji – malowanie desek snowboardowych czy zawody BeerPonga.
Wieczorem odbędą się kolejne projekcje filmowe wśród których przewidziano kilka premier (m.in. Shred Bots, Mr. Plant, Approach&Attack i inne).
www.gopowfestival.pl.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.