Reklama

Reklama

Reklama

środa, 27 luty 2019 13:28

Jeszcze do jutra rejestracja na Gremium Ekspertów Turystyki

Napisane przez MG

Jutro (czwartek) mija ostatni dzień rejestracji na IX Gremium Ekspertów Turystyki, które odbędzie się w dniach 28-29 marca w Gdańsku.

Gremium Ekspertów Turystyki to organizowane nieprzerwanie od 2003 roku spotkania przedstawicieli świata nauki, biznesu, władz rządowych i samorządowych oraz organizacji pozarządowych branży turystycznej. To jedyne na taką skalę wydarzenie w Polsce, mające charakter kroczący, tzn. za każdym razem odbywa się w innym regionie.

Tematem wiodącym tegorocznej edycji " Samorząd terytorialny a rozwój turystyki "

Aby zarejestrować się na wydarzenie, należy wejść na stronę Gremium, wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy.

Patronem medialnym Gremium Ekspertów Turystyki jest portal WaszaTurystyka.pl.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.