Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 05 luty 2019 09:57

Kryształowe Orły będą przyznawane na targach we Wrocławiu

Napisane przez AG

Już po raz drugi, przy okazji Międzynarodowych Targów Turystycznych Wrocław organizatorzy przyznają nagrody „Kryształowe Orły”. Nagrody te mają być podkreśleniem zasług i wyjątkowości działań w sektorze turystyki.

Zostaną przyznane w następujących kategoriach:

• Produkt regionalny
• Atrakcja turystyczna
• Wydarzenie cykliczne – związane z turystyką lub produktem turystycznym

Michał Bobowiec, członek zarządu Województwa Dolnośląskiego, powiedział: "Turystyka w naszym kraju i regionie nieustannie się rozwija, pojawiają się nowe produkty, usługi, część z nich wyjątkowo atrakcyjne. Warto zatem nagradzać starania i dobre pomysły. Targi są do tego doskonałą okazją.

Organizując konkurs chcemy zwrócić uwagę branży turystycznej oraz jej odbiorców na ciekawe projekty turystyczne. Wielokrotnie ciekawe miejsca nie są promowane wystarczająco, część z nich postrzegana jest jeszcze przez pryzmat dawnych lat, a tymczasem one mocno się zmieniły. Pragniemy też, aby konkurs był swego rodzaju motywacją do działania dla innych."

Udział w konkursie będzie również szansą na zdobycie atrakcyjnych nagród. Zwycięzcy każdej kategorii otrzymają od organizatora m.in. stoisko targowe o powierzchni 4m2 do wykorzystania podczas MTT 2020, a od Partnera konkursu, portal Waszaturystyka.pl - miesięczny pakiet reklamowy.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 22 lutego 2019 roku poprzez formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia mogą przesyłać sami zainteresowani, jak i osoby trzecie zgłaszając inne podmioty lub osoby.

Więcej TUTAJ

Patronem medialnym Międzynarodowych Targów Turystycznych Wrocław jest portal branżowy WaszaTurystyka.pl