Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 21 wrzesień 2018 13:21

W październiku pierwsze Travel Insurance Forum

Napisane przez MM

Europ Assistance Polska organizuje pierwsze branżowe wydarzenie poświęcone tematyce ubezpieczeń i turystyki. Wśród tematów znajdą się: zmiany prawne, nowe trendy, efektywne metody sprzedaży. Portal WaszaTurystyka.pl objął wydarzenie patronatem.

Travel Insurance Forum to nowa inicjatywa Europ Assistance Polska, w całości dedykowana tematyce ubezpieczeń i turystyki. Odbędzie się ono 23 października 2018 r. w Warszawie w Hotelu Sound Garden. W trakcie forum eksperci zaprezentują m.in. najnowsze – światowe i krajowe – trendy w turystyce oraz kierunki rozwoju ubezpieczeń podróżnych. Poruszone będą tematy takie jak efektywny cross-selling, zmiany w regulacjach prawnych 2018 i ich skutki dla branży turystycznej, czy bezpieczeństwo w podróżowaniu.

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do: firm technologicznych (dostarczających narzędzia/rozwiązania dla branży travel), organizacji branżowych (turystycznych i ubezpieczeniowych), biur podróży (agentów turystycznych, internetowych agentów turystycznych, touroperatorów), firm transportowych, brokerów, banków i instytucji finansowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale możliwy tylko za zaproszeniem Europ Assistance Polska.

Patronem medialnym jest portal branżowy WaszaTurystyka.pl.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.