Nowy hotel sieci Mercure w mieście Adam Małysza

Położony w centrum Wisły hotel Patria dołączył do rodziny hoteli Mercure. Jest to już 19-sty w Polsce obiekt tej marki.
Mercure Wisła Patria rozpoczyna działalność na podstawie umowy franczyzowej z Grupą Hotelową Orbis.
Hotel oferuje klientom 42 pokoje jedno- i dwuosobowe, a w nich 100 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje mają bezpłatny dostęp do Internetu, łazienki, telewizję satelitarną, sejfy. Relaks zapewnia gościom sauna fińska oraz łaźnia parowa, mogą oni także korzystać z gabinetu masażu oraz jacuzzi. Na najmłodszych czeka wiele atrakcji, jak choćby plac zabaw i klub Małpi Gaj. Dzieci do 3 roku życia mogą mieszkać w hotelu za darmo.
Dla klientów biznesowym przygotowane są dwie klimatyzowane sale konferencyjne, z dostępem do internetu, wyposażone w wysokiej jakości sprzęt audio i wideo. Większa z nich mieści do 120 osób i ma własne zaplecze gastronomiczne. Mniejsza przeznaczona jest do organizacji kameralnych spotkań i szkoleń – może pomieścić do 10 osób.
Magdalena Fryc, właścicielka hotelu: „Niewątpliwym, wyróżniającym nasz trzygwiazdkowy obiekt atutem jest położenie. Z jednej strony niewielka, bo zaledwie dwu kilometrowa odległość do samego centrum Wisły, z drugiej najbliższe sąsiedztwo rozbudowanej infrastruktury złożonej z licznych szlaków turystycznych, tras rowerowych i profesjonalnych tras narciarskich dających gwarancję doskonałego wypoczynku i relaksu. Mercure Wisła Patria, to także doskonałe miejsce dla klientów biznesowych. Posiadamy rozwinięte zaplecze konferencyjne umożliwiające organizację dowolnych spotkań”.
POWIĄZANE WPISY
18 marca 2026
Accor rozwija portfolio w Uzbekistanie. Trzy nowe hotele dołączają do sieci
Ekspansja Accor w Uzbekistanie nabiera tempa. W ciągu najbliższych miesięcy w Taszkent…
0 Komentarzy3 Minuty
17 marca 2026
A&o przyspiesza ekspansję sprzedażową, wzmacniając obecność we Francji, Wielkiej Brytanii i Skandynawii
Sieć a&o Hostels rozbudowuje swój międzynarodowy dział sprzedaży, zatrudniając trzech…
0 Komentarzy4 Minuty
12 marca 2026
A&o Hostels kupuje biurowiec w centrum Berlina. Celem jest transformacja w największy hostel w Europie
A&o Hostels informuje, że przekształci pusty biurowiec w Berlinie w największy hostel w…
0 Komentarzy2 Minuty
12 marca 2026
Mercure rozwija sieć w Rumunii
Marka Mercure, należąca do grupy Accor, rozwija swoją działalność w Rumunii. Po…
0 Komentarzy2 Minuty
11 marca 2026
Coral Travel nagrodził najlepsze hotele na gali w Berlinie. Turcja liderem rankingu
Podczas uroczystej gali, która odbyła się w trakcie Międzynarodowych Targów Turystycznych…
0 Komentarzy3 Minuty
5 marca 2026
Arche otwiera Metalowca w Muszynie. Dawne sanatorium z PRL wraca jako hotel z 373 pokojami
W Muszynie otwarto nowy obiekt – Arche Metalowiec Muszyna. To 24. hotel grupy Arche,…
0 Komentarzy3 Minuty
26 lutego 2026
Mniej absurdów w kategoryzacji hoteli. Ponad 60 zmian w rozporządzeniu
Polską branżę turystyczną czekają zmiany w przepisach hotelarskich. Ministerstwo Sportu i…
0 Komentarzy3 Minuty
26 lutego 2026
Kolejny rok wzrostów Accor: 5,64 mld euro przychodów i 303 nowe hotele w 2025
Accor zakończył 2025 r. ze wzrostem przychodów do 5,639 mld euro i wynikiem EBITDA na…
0 Komentarzy2 Minuty
13 lutego 2026
Arche świętuje 35-lecie: 69 mln zł dla inwestorów i plany rozbudowy sieci
Grupa Arche świętowała niedawno 35-lecie działalności, co stanowiło okazję do…
0 Komentarzy3 Minuty










