Nowe miejsce na sportowej mapie Warszawy. Sporteum Power Padel otwarte

Sporteum Power Padel to nowa inwestycja powstała z inicjatywy Olgi Krzemińskiej, właścicielki agencji eventowej Power, przy współpracy z Ewą i Igorem Stępniakami, prowadzącymi znany warszawski klub Sporteum Tenis & Ski. Projekt został zrealizowany dzięki środkom z dotacji HORECA, przeznaczonej dla firm poszkodowanych w czasie pandemii.
Padel – jedna z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych w Europie – zyskuje nową infrastrukturę na warszawskiej Białołęce. 15 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie dwóch nowoczesnych kortów w kompleksie Sporteum Power Padel, który już teraz przyciąga uwagę środowisk sportowych, klientów biznesowych i miłośników aktywności na świeżym powietrzu.
„Jesteśmy podekscytowani, że padel zyskuje na popularności w Polsce i cieszymy się, że możemy być częścią tego ruchu” – powiedziała Olga Krzemińska, która od prawie 25 lat gra w squasha i od listopada trenuje padla.
Nowe korty zostały doskonale wkomponowane w istniejącą infrastrukturę klubu. Obiekt oferuje dostęp do boisk do siatkówki, kortów tenisowych, basenu oraz rozległych terenów zielonych, co czyni go idealnym miejscem na organizację eventów sportowych, pikników firmowych czy rodzinnych spotkań. Przestrzeń stworzona została z myślą zarówno o sportowej rywalizacji, jak i o relaksie i integracji.
Otwarcie Sporteum Power Padel przyciągnęło szerokie grono gości – wśród nich znaleźli się przedstawiciele świata sportu, mediów, klienci, przyjaciele i partnerzy biznesowi. W programie wydarzenia znalazły się mecze pokazowe z udziałem czołowych zawodników padla (Łukasz Stachowski, Maciek Kitliński, Maciej Szkiełkowski, Olek Patyga), gry z trenerami, rozgrywki siatkówki oraz chillout w strefie relaksu.
Wśród zaproszonych gości był także dr Tomasz Kopiec – pasjonat sportów rakietowych, prezes Fundacji Systemu Aktywizacji Seniora i pełnomocnik Kanclerza Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ds. gospodarki senioralnej.
„To była fantastyczna sobota w Sporteum Power Padel na Białołęce, gdzie udostępniono graczom dwa nowe korty do padla. Świetnie wkomponowane w sportową przestrzeń tego miejsca, uzupełniają wcześniej powstałą infrastrukturę tenisową oraz rekreacyjną. To świetne miejsce na spędzenie czasu w duchu sportowej rywalizacji, ale także miejsce do wypoczynku dla całej rodziny. Ola, Ewa – trzymam mocno kciuki” – podsumował wydarzenie Tomasz Kopiec.
„Liczymy na to, że nasze nowe korty przyciągną zarówno doświadczonych graczy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym fantastycznym sportem” – dodała Ewa Stępniak, właścicielka Klubu Sporteum Tenis & Ski.
Sporteum Power Padel – nowa przestrzeń dla sportu, relacji i wydarzeń firmowych
Sporteum Power Padel to miejsce stworzone nie tylko z myślą o treningach indywidualnych, ale także o wydarzeniach integracyjnych, turniejach firmowych i piknikach w duchu aktywności. Obiekt oferuje:
- wynajem kortów do padla z możliwością rezerwacji przez aplikację „Kluby.org”,
- treningi indywidualne i grupowe z trenerami,
- organizację turniejów padla, tenisa, siatkówki i piłki nożnej,
- kompleksową obsługę eventów sportowych i integracyjnych (przy współpracy z Agencją POWER),
- zaplecze do odpoczynku – strefy chillout, basen, zieleń i infrastruktura rodzinna.
Korty zlokalizowane są przy ul. Zawiślańskiej 27 na warszawskiej Białołęce. Rezerwacje i zapytania eventowe można kierować bezpośrednio do recepcji klubu lub poprzez Agencję POWER.
POWIĄZANE WPISY
4 grudnia 2025
Travelist.pl rusza z zimowym konkursem fotograficznym
Travelist.pl uruchomił konkurs fotograficzny „Jedź na ferie - wygraj wakacje”, w którym…
0 Komentarzy2 Minuty
4 grudnia 2025
Accor mianuje Karelle Lamouche CEO na Europę i Afrykę Północną
Grupa hotelowa Accor ogłosiła powołanie Karelle Lamouche na stanowisko CEO…
0 Komentarzy2 Minuty
3 grudnia 2025
Rusza 8. edycja konkursu fotograficznego #LubelskieTravel
Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna otwiera nabór do kolejnej edycji konkursu…
0 Komentarzy1 Minuty
3 grudnia 2025
WP Holding sprzedaje Fluege.de chińskiej grupie Tongcheng Travel
Fluege.de ma nowego właściciela. WP Holding zawarło umowę sprzedaży Invia Flights Germany…
0 Komentarzy1 Minuty
3 grudnia 2025
ULC rusza z nową edycją kampanii „Nie pakuj się w kłopoty”
Urząd Lotnictwa Cywilnego rozpoczął nową edycję kampanii edukacyjnej „Nie pakuj się w…
0 Komentarzy2 Minuty
3 grudnia 2025
Magda Plutecka nową dyrektorką ds. HR i Komunikacji w Sun&Fun Holidays
Sun&Fun Holidays ogłosiło Magdę Plutecką nową dyrektorką ds. HR i Komunikacji.…
0 Komentarzy1 Minuty
2 grudnia 2025
Magdalena Krucz nową prezeską Polskiej Organizacji Turystycznej
Dziś, 2 grudnia 2025 roku, Magdalenę Krucz powołano na stanowisko prezeski Polskiej…
0 Komentarzy1 Minuty
2 grudnia 2025
PLL LOT uruchamia świąteczny kalendarz adwentowy z codziennymi promocjami
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomiły świąteczną akcję promocyjną inspirowaną kalendarzem…
0 Komentarzy1 Minuty
28 listopada 2025
Gruzja na cztery pory roku
Pani Ambasador Gruzji, JE Diana Zhgenti uświetniła konferencję prasową i warsztaty…
0 Komentarzy2 Minuty










