Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

poniedziałek, 07 lipiec 2014 16:45

Program lojalnościowy w Accor ma już prawie 15 mln członków

Napisane przez AG
Novotel Centrum Katowice Novotel Centrum Katowice archiwum Accor

Le Club Accorhotels to program lojalnościowy Grupy Accor, do którego przystąpić może każdy gość hotelu. Członkowie Programu otrzymują punkty za każdy pobyt w hotelach należących do marek: Sofitel, Pullman, MGallery, Grand Mercure, The Sebel, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, ibis, ibis Styles, Orbis Hotels, Adagio Access oraz Thalassa sea & Spa.

Po pięciu latach od wprowadzenia programu lojalnościowego Le Club Accorhotels, z jego oferty korzysta już prawie 15 milionów członków. Z tej okazji Grupa Accor, partner strategiczny Grupy Hotelowej Orbis, postanowiła rozszerzyć możliwość zdobywania i wymiany punktów swoim klientom. Od 1 lipca za każdy nocleg posiadacze karty Le Club Accorhotels otrzymają dodatkowo 25 proc. punktów więcej.

Zebrane punkty goście mogą wymieniać na różnorodne korzyści i nagrody takie jak: zniżki podczas rezerwacji, kupony hotelowe czy kupony partnerów programu. Dzięki stałemu dostępowi online do konta Le Club Accorhotels, każdy z członków programu może sprawdzić swoje rezerwacje, przeglądać historię wykorzystania dotychczas zebranych punktów, wybrać nagrodę czy skorzystać ze spersonalizowanych ofert po preferencyjnych cenach.

Członkowie programu Le Club Accorhotels uzyskują dodatkowe przywileje, zależne od statusu ich karty i marki hotelu, w którym zdecydują się na nocleg. Posiadacze kart o statusie Silver otrzymują powitalnego drinka i mogą skorzystać z opcji późnego wymeldowania. Natomiast dla członków Gold oferowane jest podniesienie standardu pokoju i możliwość wczesnego zameldowania. W segmencie ekonomicznym, posiadacze karty ibis business na całym świecie automatycznie zyskują status „Gold". Istotnym aspektem działania Le Club Accorhotels jest to, że punkty w nim zebrane nie tracą ważności. Wystarczy, aby członek programu spędził w ciągu roku przynajmniej jedną noc w hotelu sieci Accor. Le Club Accorhotels, chcąc odpowiadać na potrzeby swoich gości proponuje im coraz to inne oferty, które umożliwiają szybsze zbieranie punktów i zdobywanie nagród czy wyższych statusów.