Reklama

Reklama

Reklama

środa, 21 sierpień 2019 11:49

Hotel Wawel Queen - otwarcie 1 września

Napisane przez MG
Hotel Wawel Queen  - otwarcie 1 września archiwum Hotelu Wawel Queen

Zlokalizowany kilka kroków od Wawelu, w otoczeniu zieleni Krakowskich Plant, mieści się w wyremontowanym, blisko stuletnim budynku w sąsiedztwie kamienicy, w której mieszkał Oscar Schindler.

Hotel do dyspozycji gości oddaje 49 pokoi typu standard, premium, deluxe, a także apartament rodzinny i 3 kameralne sale konferencyjne. W lobby bar "Snack Cafe" serwowane będą wyśmienita, wielosmakowa kawa oraz słodkie i słone przekąski. Szef Kuchni Piotr Pabisiak zaprasza na bogate śniadania w formie “live cooking” oraz do organizacji kameralnych imprez okolicznościowych i firmowych w nowym projekcie restauracji na wyłączność.

W "Wawel Queen Restaurant" odbywać sie będą również jego autorskie kolacje degustacyjne “7Chwil”.

Magdalena Filip, dyrektor hotelu, powiedział: „Kameralna restauracja, indywidualne podejście, rodzinna atmosfera, zawsze pomocna i profesjonalna załoga z pewnością sprawią, że Goście poczują się u nas jak w domu.”

Joanna Chwastek-Pluta, reprezentująca firmę FForce, która zarządza hotelem Wawel Queen **** i przygotowuje do otwarcia kolejny hotel butikowy w pobliskiej lokalizacji, dodała: „Dla tego typu małych niesieciowych obiektów stworzyliśmy też grupę aktywnych sprzedawców ACTVE SALES, którzy docierają z ich ofertą do dużych firm. Działamy w grupie doświadczonych specjalistów, która od ponad 20 lat pracuje w hotelarstwie na kluczowych stanowiskach. Dynamiczny wzrost inwestycji hotelowych w Krakowie sprawia, że zainteresowanie kompleksowym zarządzaniem hotelami wzrasta, a to pozwala nam mieć nadzieję, że to dopiero początek rozwoju grupy “FRIENDS FORCE”.”

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.