Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 30 maj 2019 17:14

Hampton by Hilton Kalisz prezentem urodzinowym Hiltona

Napisane przez MG
Hampton by Hilton Kalisz prezentem urodzinowym Hiltona archiwum Hampton by Hilton

Jutro, dokładnie 100 lat od zakupu Mobley Hotel przez Conrada Miltona – zostanie otwarty Hampton by Hilton Kalisz. Nowy obiekt jest usytuowany w kompleksie Calisia One, realizowanym przez Antczak Investments w rewitalizowanej fabryce fortepianów Calisia.

Kaliski Hampton by Hilton będzie dysponował 91 pokojami, wśród których znajdą się: Rodzinny z podwójnym łóżkiem i rozkładaną sofą, Standard z podwójnym łóżkiem i wygodnym fotelem, Twin z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz specjalne pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Marcin Antczak, Antczak Investments, powiedział: „Zamiarem inwestora było stworzenie kompleksu hotelowo-biurowo-kulturalnego - miejsca eleganckiego i wielofunkcyjnego, które spełni wymogi nawet najbardziej wymagających gości."

Kompleks Calisia One, którego częścią będzie Hampton by Hilton Kalisz będzie nową jakością na lokalnym rynku. Oferuje odwiedzającym Kalisz usługi noclegowe wysokiej jakości, a także cały wachlarz usług towarzyszących: luksusowe SPA z basenem, jacuzzi, sauną i siłownią, klub z przepięknym widokiem na panoramę Kalisza, ekskluzywny cigar room czy szeroki wybór restauracji. Calisia One to także oferta skierowana do biznesu.

Dzięki zapleczu konferencyjnemu będzie dobrym miejscem do organizacji spotkań biznesowych, a także wydarzeń branżowych.

Marcin Antczak, dodał: „Projektując kompleks Calisia One postawiliśmy na format wielofunkcyjny. Do części hotelowej szukaliśmy partnera, którego wartości i ideały są nam bliskie. To dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z marką Hilton. Cieszymy się, że wraz z rewitalizacją ważnego dla miasta obiektu, będziemy mogli wnieść dodatkową jakość w życie mieszkańców, turystów i tych, którzy odwiedzają Kalisz w celach biznesowych.”

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.