Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 07 maj 2019 13:52

Maciej Wyskiel nowym dyrektorem IBB Hotelu Długi Targ w Gdańsku

Napisane przez MG
Maciej Wyskiel Maciej Wyskiel archiwum IBB Hotel Długi Targ w Gdańsku

Maciej Wyskiel, pracujący w Hotelu IBB Długi Targ w Gdańskuod sierpnia 2018 roku, jako dyrektor sprzedaży, został dyrektorem tego hotelu.

Maciej Wyskiel związany jest z branżą hotelarską od 2007 roku. Swoją przygodę zawodową rozpoczął w hotelu Holiday Inn w Gdańsku (obecnie Scandic) na stanowisku portiera.
Następnie pracował 3 lata w Mercure Gdańsk Old Town, należącego do sieci Accor. 

Współtworzył strategię marketingową i sprzedażową dla Tristan Hotel & SPA, brał udział w procesie otwarcia hotelu, szkolił personel działów recepcji i sprzedaży.

Kolejne lata spędził w sieciach Puro Hotels oraz Hilton. Na stanowiskach związanych ze sprzedażą spędził 9 lat.
W wolnym czasie gra w squasha i prowadzi zajęcia dla studentów Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.

IBB Hotel Collection to grupa hoteli należąca do Von der Heyden Group i zarządzająca aktualnie trzynastoma hotelami w Hiszpanii, Niemczech, na Malcie i w Polsce. Na przestrzeni ostatnich 2 lat grupa uruchomiła 2 hotele w Niemczech: IBB Blue Hotel Paderborn, IBB Hotel Ingelheim, butikowy Cugó Gran Macina Grand Harbour na Malcie oraz IBB Hotel Długi Targ w Gdańsku.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.