Reklama

Reklama

Reklama

środa, 23 styczeń 2019 16:29

Dubaj – powstaje basen na wysokości 210 metrów

Napisane przez AG
Dubaj – powstaje basen na wysokości 210 metrów archiwum VisitDubai

Deweloper Nakheel rozpoczął właśnie budowę basenu bez krawędzi na dachu 52-piętrowego wieżowca Palm Tower – luksusowego hotelu w sercu Palm Jumeirah w Dubaju.

Z jednego z najwyżej położonych basenów na świecie, zajmującego powierzchnię 775 metrów kwadratowych, będzie roztaczał się niezrównany, panoramiczny widok na Palm Jumeirah, Zatokę Perską i panoramę całego miasta. Basen, który pomieści 930 000 litrów wody, znajduje się na 50 piętrze Palm Tower.

Na podium nad basenem powstanie restauracja (na 300 miejsc), a nad restauracją (na 52 piętrze, na wysokości 240 metrów) – publiczny taras widokowy.

Wieżowiec Palm Tower mieści się w samym centrum słynnego na całym świecie, wielokrotnie nagradzanego obiektu Palm Jumeirah. Dysponuje 289 pokojami w hotelu St. Regis, 432 luksusowymi rezydencjami oraz szeregiem lokali gastronomicznych i rekreacyjnych. Palm Tower jest bezpośrednio połączone z Centrum Handlowym Nakheel, w którym będzie się znajdować 350 sklepów, mnóstwo restauracji i taras widokowy.

Obecnie na terenie obiektu pracuje około 850 robotników, ich liczba ma jeszcze wzrosnąć do półtora tysiąca.

www.nakheel.com

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.