Reklama

Reklama

Reklama

środa, 23 styczeń 2019 15:59

Będzie pierwszy hostel sieci A&O w Polsce

Napisane przez MG
Wizualizacja nowego hostelu w Warszawie, w dawnym biurowcu zakładów Kasprzaka Wizualizacja nowego hostelu w Warszawie, w dawnym biurowcu zakładów Kasprzaka archiwum A&O

W 2019 r. największy właściciel hosteli w Europie a&o Hostels otworzy swój pierwszy obiekt w Polsce.Dzięki pierwszemu hostelowi w stolicy Polski, Warszawie, berlińska grupa budżetowa a&o rozszerzy swoje portfolio do 35 obiektów, 22 miast i 7 krajów.

Dawny biurowiec w centralnej dzielnicy Wola zaoferuje w trzecim kwartale 2019 r. ponad 200 pokoi i 600 łóżek.

Ośmiokondygnacyjny dawny biurowiec na zachód od centrum miasta, w dzielnicy Wola, położony jest zaledwie około dziesięciu minut drogi od dworca kolejowego, Starego Miasta czy słynnego targu spożywczego „Hala Koszyki”.

Henri Wilmes, Chief Investment Officer a&o, powiedział: „Nasz obiekt będzie największym markowym hostelem w Warszawie. Budynek spełnia podstawowe kryteria naszych obiektów - bardzo dobra dostępność, bliskość centrum i jest obiektem z potencjałem.
Polska ma bardzo młode społeczeństwo: wielu uczniów, młodych ludzi i rodziny, dla których Warszawa jest bardzo popularnym celem podróży. Rozpoczęcie naszej premiery w Polsce od tak obiecującego projektu jest naprawdę dobrym sygnałem dla dalszego rozwoju w Europie Wschodniej”.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.