Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 17 grudzień 2018 14:41

Hotel Premiere Classe nagrodzony w konkursie Profit Hotels Awards

Napisane przez MG
Nagrodzona ekipa Nagrodzona ekipa archiwum Premiere Classe

Warszawski hotel Premiere Classe został laureatem głównej nagrody w kategorii hoteli 1 i 2-gwiazdkowych ósmego konkursu dla najlepszych obiektów hotelowych i noclegowych w Polsce — Profit Hotel Awards.

Danuta Marcinkowska, Marketing & PR Coordinator polskiego oddziału Louvre Hotels Group, powiedziała: „Jesteśmy dumni z pracowników Premiere Classe w Warszawie, ponieważ codziennie pozwalają nam utrzymać wysoki standard obsługi naszej placówki i to dzięki ich pracy otrzymaliśmy tak prestiżową nagrodę. Codziennie dbamy o to, aby hotele grupy LHG spełniały wszystkie oczekiwania naszych klientów – naszych codziennych jurorów, dzięki którym wygrywamy czas i uznanie naszych gości."

Podczas tegorocznej edycji wyłoniono 16 zwycięzców w 13 kategoriach, wśród których znalazła marka Louvre Hotels Group.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.