Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 27 maj 2014 11:24

Hilton pomaga młodym w karierze

Napisane przez AG
Hilton pomaga młodym w karierze archiwum Hilton

Inicjatywa Hilton Worldwide, [email protected] Live: Youth in Hospitality Month ma na celu pokazanie jak wiele możliwości kariery kryje się w branży hotelarskiej. W maju, przez cały miesiąc, hotele i biura Hilton Worldwide na całym świecie organizowały setki wydarzeń specjalnych, które miały na celu edukację młodych i poszukujących zatrudnienia osób na temat możliwości pracy w hotelarstwie.

Działania związane z programem [email protected] Live: Youth in Hospitality odbyły się także w Polsce i były skupione wokół hotelu Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre. Ponad 30 studentów Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie oraz uczniów Zespołu Szkół w Łukowie zostało zaproszonych do wzięcia udziału w dwudniowym wydarzeniu. Mieli oni możliwość zwiedzić hotel i pomieszczenia niedostępne dla gości oraz spotkali się z doświadczonymi członkami zespołu hotelu, którzy opowiedzieli o swoich własnych ścieżkach kariery podczas panelu dyskusyjnego. Pracownicy różnych działów przedstawili uczestnikom zakres swoich obowiązków oraz role jakie pełnią w codziennym życiu hotelu. Uczniowie wzięli również udział w warsztatach dotyczących obsługi klienta i poznali funkcjonowanie działu służby pięter (housekeeping).

Essam Abouda, wiceprezes Hilton Worldwide do spraw operacyjnych na Europę Wschodnią, Rosję i Turcję powiedział: "Młodzi ludzie borykają się z trudnymi perspektywami zatrudnienia, a tętniąca życiem i nieustannie rozwijająca się branża hotelarska oferuje im wiele fantastycznych możliwości, które często odpowiadają ich zainteresowaniom i umiejętnościom. Chcemy podzielić się z młodymi ludźmi w Polsce naszą wiedzą i doświadczeniem potrzebnym do podjęcia świadomej decyzji dotyczącej przyszłości."

Wydarzenia organizowane w ramach programu [email protected] Live: Youth in Hospitality to okazja, aby doświadczeni członkowie zespołów Hilton Worldwide inspirowali młodych ludzi do wybierania kariery w hotelarstwie. Ich zadaniem jest wspieranie uczestników i edukowanie ich na temat umiejętności potrzebnych do osiągnięcia sukcesu w pracy i poza nią. Razem z pracownikami sieci, chętni uczestnicy mogą pracować nad swoim CV, brać udział w warsztatach networkingu oraz poznać ścieżki kariery członków zespołów hoteli Hilton Worldwide.

Wszyscy zainteresowani informacjami na temat pracy w branży hotelarskiej mogą przesyłać swoje pytania przez oficjalny kanał Hilton Worldwide na Twitterze (@HiltonWorldwide) używając hashtaga #CareersatHiltonLive, lub przez formularz www.hiltonworldwide.com/youth.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.