LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

wtorek, 27 maj 2014 11:24

Hilton pomaga młodym w karierze

Napisane przez AG
Hilton pomaga młodym w karierze archiwum Hilton

Inicjatywa Hilton Worldwide, [email protected] Live: Youth in Hospitality Month ma na celu pokazanie jak wiele możliwości kariery kryje się w branży hotelarskiej. W maju, przez cały miesiąc, hotele i biura Hilton Worldwide na całym świecie organizowały setki wydarzeń specjalnych, które miały na celu edukację młodych i poszukujących zatrudnienia osób na temat możliwości pracy w hotelarstwie.

Działania związane z programem [email protected] Live: Youth in Hospitality odbyły się także w Polsce i były skupione wokół hotelu Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre. Ponad 30 studentów Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie oraz uczniów Zespołu Szkół w Łukowie zostało zaproszonych do wzięcia udziału w dwudniowym wydarzeniu. Mieli oni możliwość zwiedzić hotel i pomieszczenia niedostępne dla gości oraz spotkali się z doświadczonymi członkami zespołu hotelu, którzy opowiedzieli o swoich własnych ścieżkach kariery podczas panelu dyskusyjnego. Pracownicy różnych działów przedstawili uczestnikom zakres swoich obowiązków oraz role jakie pełnią w codziennym życiu hotelu. Uczniowie wzięli również udział w warsztatach dotyczących obsługi klienta i poznali funkcjonowanie działu służby pięter (housekeeping).

Essam Abouda, wiceprezes Hilton Worldwide do spraw operacyjnych na Europę Wschodnią, Rosję i Turcję powiedział: "Młodzi ludzie borykają się z trudnymi perspektywami zatrudnienia, a tętniąca życiem i nieustannie rozwijająca się branża hotelarska oferuje im wiele fantastycznych możliwości, które często odpowiadają ich zainteresowaniom i umiejętnościom. Chcemy podzielić się z młodymi ludźmi w Polsce naszą wiedzą i doświadczeniem potrzebnym do podjęcia świadomej decyzji dotyczącej przyszłości."

Wydarzenia organizowane w ramach programu [email protected] Live: Youth in Hospitality to okazja, aby doświadczeni członkowie zespołów Hilton Worldwide inspirowali młodych ludzi do wybierania kariery w hotelarstwie. Ich zadaniem jest wspieranie uczestników i edukowanie ich na temat umiejętności potrzebnych do osiągnięcia sukcesu w pracy i poza nią. Razem z pracownikami sieci, chętni uczestnicy mogą pracować nad swoim CV, brać udział w warsztatach networkingu oraz poznać ścieżki kariery członków zespołów hoteli Hilton Worldwide.

Wszyscy zainteresowani informacjami na temat pracy w branży hotelarskiej mogą przesyłać swoje pytania przez oficjalny kanał Hilton Worldwide na Twitterze (@HiltonWorldwide) używając hashtaga #CareersatHiltonLive, lub przez formularz www.hiltonworldwide.com/youth.