Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 22 maj 2014 21:52

Łatwiejsze płatności w Hilton Austria dzięki SOFORT Banking

Napisane przez AG

14 maja SOFORT AG podpisał umowę o współpracy z Hilton Austria. Dzięki wdrożeniu SOFORT Banking, Hilton Austria udostępni szybką i bezpieczną opcję płatności przy sprzedaży voucherów.

SOFORT AG będzie współpracować z marką Hilton na terenie Austrii. Pozwoli ona sieci Hilton na dodanie do swojej oferty SOFORT Banking, jako dodatkową opcję dokonywania płatności. Ta metoda bezpośredniego transferowania środków będzie dostępna jako sposób dokonania płatności w nowym systemie obsługi voucherów w hotelach Hilton w Austrii. Całość będzie zintegrowana przez Live Table – jednego z partnerów SOFORT AG.

Christian Renk, dyrektor zarządzający SOFORT Austria GmbH powiedział: „Cieszymy się na współpracę z hotelami Hilton w Austrii, ponieważ wspólnie możemy zaoferować klientom jeszcze sprawniejszą obsługę. Jesteśmy przekonani, że połączenie naszego systemu bezpośrednich płatności SOFORT oraz doskonałej obsługi hotelów Hilton w Austrii będzie fundamentem owocnej i długotrwałej współpracy."

Metoda płatności SOFORT AG jest obecnie dostępna w jedenastu krajach (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Belgia, Francja, Holandia, Wielka Brytania, Włochy, Hiszpania, Polska i Węgry). Ponad 25 000 sklepów e-commerce korzysta z SOFORT Banking.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.