Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 30 październik 2018 11:19

Pierwszy pięciogwiazdkowy hotel na przedmieściach Tarnowa

Napisane przez MG
Dwór Prezydencki w Zgłobicach Dwór Prezydencki w Zgłobicach materiały prasowe

Decyzją Marszałka Województwa Małopolskiego z dnia 18 października Dwór Prezydencki w Zgłobicach, zrzeszony w Harmony Polish Hotels, został zaszeregowany do rodzaju HOTEL i otrzymał kategorię *****.

Jest to najwyższa możliwa kategoria hotelarska w Polsce którą dotychczas szczyciło się w Małopolsce jedynie 14 obiektów (8 w Krakowie, 4 w Zakopanem, po jednym w Gródku i Szczawnicy), a w całej Polsce zaledwie 70.

Dwór Prezydencki Boutique Hotel & SPA to pierwszy pięciogwiazdkowy obiekt w okolicach Tarnowa.

Mieści się w zabytkowym Dworze w Zgłobicach i jest trzecim obiektem zarządzanym przez spółkę Hotel Cristal Park Sp. z o.o. Jego starannie odrestaurowane wnętrza nawiązują do końca XIX wieku, zaś funkcjonujące w obiekcie SPA oferuje zabiegi oparte o polskie zioła i rzemieślniczo wytwarzane kosmetyki. Wewnątrz działa także restauracja „Belle Epoque” zaliczana do grupy 100 najlepszych restauracji w Polsce.

To także obiekt opowiadający bogatą historię okresu międzywojennego i piękną patriotyczną kartę okresu II Wojny Światowej.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.