Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 23 październik 2018 11:08

Nowy butikowy hotel w Tel Awiwie

Napisane przez MG
Hotel Drisco w Tel Awiwie Hotel Drisco w Tel Awiwie archiwum GoIsrael

Nowy luksusowy hotel Drisco należący do sieci Leading Hotels of World Israel otworzono w odrestaurowanym, zabytkowym obiekcie z czasów ottomańskich w Tel Awiwie.

Hotel położony jest w eleganckiej, eklektycznej dzielnicy miasta w jego południowej części, niedaleko od słynnego bulwaru Rothschilda, dzielnicy Neve Tzedek, starej Jaffy oraz kilka minut jazdy od międzynarodowego lotniska Ben Gurion.

Drisco oferuje 37 pokoi i 5 apartamentów; wszystkie wyposażone są w ekskluzywne udogodnienia, najnowocześniejsze technologie i łazienki z marmuru Carrara.

Większość apartamentów jest dostępna w połączeniu z innymi pokojami, aby pomieścić rodziny i małe grupy. Przestronne balkony oferują niesamowite widoki na Tel Awiw lub Morze Śródziemne. Hotelowa restauracja Zada to miejsce, w którym można spróbować przysmaków kuchni śródziemnomorskiej, przygotowywanej na najwyższym, światowym poziomie.

www.thedrisco.com

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.